villa u petrovcu, crna gora, na prodaju Izrada web sajtova, profesionali web site,izrada Web prodavnica, cloud hosting sajtweb servis napredne tehnologije, internet marketing, seo optimizacija sajtova, google adwords Italijanska keramika, oprema za kupatila, keramičke pločice, tuš kabine, slavine, sanitarije, parketi, zidne obloge od keramike, kamena, drveta, sanitarna oprema za kupatila, hidromasažne kade i kabine Italijanska keramika, keramika, keramika beograd, oprema za kupatila, keramičke pločice, tuš kabine, slavine, sanitarije, parketi, zidne obloge od keramike, kamena, drveta, sanitarna oprema za kupatila, hidromasažne kade i kabine

KONKURS ZA UPIS NA SPECIJALISTIČKE STRUKOVNE STUDIJE 2018/2019

  Visoka tehnička škola strukovnih studija, Beograd, Bulevar Zorana Đinđića 152a, objavlјuje KONKURS za upis studenata na SPECIJALISTIČKE strukovne studije za školsku 2018/2019. godinu Na  specijalističke strukovne studije za sticanje zvanja Specijaliste strukovnog inženjera, Škola upisuje studente na sledeće studijske programe: […]

KONKURS ZA UPIS NA MASTER STRUKOVNE STUDIJE 2018/2019

              Visoka tehnička škola strukovnih studija, Beograd, Bulevar Zorana Đinđića 152a, objavlјuje KONKURS za upis studenata u prvu godinu MASTER strukovnih studija za školsku 2018/2019. godinu na studijskom programu Kompjuterski mašinski sistemi U prvu […]

KONKURS ZA UPIS – OSNOVNE STRUKOVNE STUDIJE 2018/2019

  U prvu godinu osnovnih strukovnih studija za sticanje visokog obrazovanja Visoka tehnička škola strukovnih studija, sa sedištem u Novom Beogradu, Bulevar Zorana Đinđića 152a, upisuje studente na tri studijska programa, i to:   Naziv studijskog programa Budžet Plaćaju školarinu […]

U PRODAJI NOVI INFORMATOR ZA BUDUĆE STUDENTE

          Budući studenti, U prodaji je novi INFORMATOR  u kome se možete informisati o predstojećem upisu u prvu godinu osnovnih strukovnih studija u školskoj 2018/2019. godini. U Informatoru možete saznati sve o studijskim programima, dokumentaciji potrebnoj za […]

PRIPREMNA NASTAVA ZA BUDUĆE STUDENTE

          Obaveštavamo buduće studente Visoke tehničke škole strukovnih studiija da je i ove godine organizovana besplatna pripremna nastava. Pripremna nastava organizovaće se svakog petka počevši od 11.05.2018. godine do prijemnog ispita u UČIONICI BROJ 3. Termini […]

 

Industrijsko inženjerstvo, modul Industrijsko inženjerstvo sa informatikom

R.br

 

 

Šif. pred.

 

Naziv predmeta

 

Sem

 

Tip

pred.

Stat

pred

Broj časova

Ost

čas

ESPB

 

P

V

DON

PRVA GODINA

1.

MAT100001

Inženjerska matematika I

I

AO

O3

3

3

0

 

8

2.

ENG200001

Engleski jezik I

I

AO

O3

2

2

0

 

5

3.

ORT800001

Osnovi računarske tehnike

I

AO

O3

2

2

0

 

5

4.

ICR400101

Industrijsko crtanje

I

NS

O3

2

2

0

 

6

5.

TME400102

Tehnička mehanika

I

NS

O3

2

2

0

 

6

6.

ENG220002

Engleski jezik II

II

AO

O3

2

2

0

 

5

7.

MAT120002

Inženjerska matematika II

II

NS

O3

2

3

0

 

7

8.

0KS800202

Operativni sistemi i korisnički softveri

II

SA

O3

2

0

2

 

6

9.

KPR500201

Kompjutersko projektovanje

II

SA

O3

2

0

2

 

6

10.

MTR600101

Materijali

II

NS

O3

2

1

1

 

6

 

Ukupno časova aktivne nastave na godini studija=

 

43

 

ESPB na godini studija

60

DRUGA GODINA

11.

EIP400105

Elementi i prenosnici

III

NS

O3

2

2

0

 

6

12.

OPR700101

Obradni procesi

III

NS

O3

2

2

0

 

6

13.

INS800208

Informacioni sistemi

III

SA

O3

2

0

2

 

6

14.

OSM900005

Osnovi menadžmenta

III

AO

O3

2

2

0

 

5

15.

0KS824203

Operativni sistemi i korisnički softveri II

III

SA

OM

2

0

3

 

7

16.

SKV920103

Sistem kvaliteta

IV

NS

O3

2

2

0

 

6

17.

TPO700102

Tehnološki postupci

IV

NS

O3

2

1

1

 

6

18.

ORG900101

Organizacija proizvodnje

IV

NS

O3

2

2

0

 

6

19.

PRO800206

Programiranje

IV

SA

O3

2

0

2

 

6

20.

INS824209

Informacioni sistemi II

IV

SA

OM

2

1

2

 

6

 

Ukupno časova aktivne nastave na godini studija=

 

42

 

ESPB na godini studija

60

TREĆA GODINA

21

MSI700103

Mašinski sistemi

V

NS

O3

3

2

0

 

6

22.

TED700109

Tehnička dijagnostika

V

NS

O3

3

2

0

 

6

23.

RMR800204

Računarske mreže I

V

SA

OM

2

1

2

 

6

24.

PRO800207

Programiranje II

V

SA

IBM

2

1

2

 

6

24.

KPR500202

Kompjutersko projektovanje II

V

SA

IBM

3

0

2

 

6

26.

PRI920208

Proizvodni inženjering

VI

SA

O3

2

3

0

 

6

27.

SIN920112

Sistemsko inženjerstvo

VI

NS

O3

3

2

0

 

6

28.

RMR824205

Računarske mreže II

VI

SA

OM

2

1

2

 

6

29

FPS500206

Fleksibilni proizvodni sistemi

VI

SA

IBM

2

2

1

 

6

29

PNC500204

Programiranje CNC sistema

VI

SA

IBM

2

0

2

 

6

 

Ukupno časova aktivne nastave na godini studija=

 

40

 

ESPB na godini studija

60

 

Uk

Uk

Ukup

 

 

60

43

22

 

Ukupno časova aktivne nastave u svim godinama studija =

 

125

 

25.

STP024258

Stručna praksa

V

 

 

 

5

6

30.

ZAV000259

Završni rad

VI

 

5

6

Ukupno ESPB

180

Kompjuterizovani proizvodni sistemi

 

Red.
broj

 

N A S T A V N I  P R E D M E T

S E M E S T A R

I

II

III

IV

V

1.

Inženjerska matematika I

2+2

 

 

 

 

2.

Inženjerska matematika II

 

2+2

 

 

 

3.

Engleski jezik I

2+0

 

 

 

 

4.

Engleski jezik II

 

2+0

 

 

 

5.

Sociologija i ekonomika

 

2+0

 

 

 

6.

Tehnička mehanika I

2+2

 

 

 

 

7.

Tehnička mehanika II

 

2+2

 

 

 

8.

Materijali

 

2+2

 

 

 

9.

Osnovi računarske tehnike

2+2

 

 

 

 

10.

Operativni sistemi i korisnički
softveri

 

2+2

 

 

 

 

11.

Industrijsko crtanje

2+2

 

 

 

 

12.

Kompjutersko projektovanje I

 

 

2+2

 

 

 

13.

Elementi i prenosnici CNC mašina I

 

 

2+2

 

 

14.

Elementi i prenosnici CNC mašina II

 

 

 

2+2

 

15.

Obradni procesi

 

 

2+2

 

 

16.

Tehnološki postupci

 

 

 

2+2

 

17.

Programiranje CNC sistema I

 

 

2+2

 

 

18.

Programiranje CNC sistema II

 

 

 

2+2

 

19.

Mašinski sistemi

 

 

2+2

 

 

20.

Održavanje CNC sistema

 

 

2+2

 

 

21.

Senzori i aktuatori

 

 

 

 

2+2

22.

Digitalna elektronika

 

 

 

2+2

 

23.

Fleksibilni proizvodni sistemi

 

 

 

 

2+2

24.

Merenje i kontrola

 

 

 

2+2

 

25.

Menadžment

 

 

 

 

2+0

26.

Izborni  predmet  I

 

 

 

 

2+2

27.

Izborni  predmet  II

 

 

 

 

2+2

 

Stručna  praksa

 

 

 

 

 

 

 

UKUPAN  FOND  ČASOVA:

 

12+10

 

12+8

 

10+10

 

10+10

 

10+8

 

Lista izbornih predmeta

 

  • Automatsko upravljanje
  • Roboti
  • Programiranje II
  • Računarske mreže
  • Informacioni sistem

 

Industrijsko inženjerstvo sa menadžmentom

 

 

Red.
broj

 

N A S T A V N I  P R E D M E T

S E M E S T A R

I

II

III

IV

V

1.

Inženjerska matematika I

2+2

 

 

 

 

2.

Inženjerska matematika II

 

2+2

 

 

 

3.

Engleski jezik I

2+0

 

 

 

 

4.

Engleski jezik II

 

2+0

 

 

 

5.

Sociologija i ekonomika

 

2+0

 

 

 

6.

Tehnička mehanika I

2+2

 

 

 

 

7.

Materijali

 

2+2

 

 

 

8.

Osnovi računarske tehnike

2+2

 

 

 

 

9.

Operativni sistemi i korisnički
softveri

 

2+2

 

 

 

 

10.

Industrijsko crtanje

2+2

 

 

 

 

11.

Kompjutersko projektovanje I

 

 

2+2

 

 

 

12.

Elementi i prenosnici CNC mašina I

 

 

2+2

 

 

13.

Elementi i prenosnici CNC mašina II

 

 

 

2+2

 

14.

Obradni procesi

 

 

2+2

 

 

15.

Tehnološki postupci

 

 

 

2+2

 

16.

Organizacija proizvodnje

 

2+2

 

 

 

17.

Preduzetništvo

 

 

2+0

 

 

18.

Sistem kvaliteta

 

 

 

2+2

 

19.

Menadžment

 

 

2+2

 

 

20.

Informacioni sistemi

 

 

2+2

 

 

21.

Digitalna elektronika

 

 

 

2+2

 

22.

Marketing

 

 

 

2+2

 

23.

Proizvodni inženjering

 

 

 

2+2

 

24.

Ekonomika biznisa

 

 

 

 

2+2

25.

Upravljanje projektima

 

 

 

 

2+2

26.

Izborni  predmet  I

 

 

 

 

2+2

27.

Izborni  predmet  II

 

 

 

 

2+2

 

Stručna  praksa

 

 

 

 

 

 

 

UKUPAN  FOND  ČASOVA:

 

12+10

 

12+8

 

10+8

 

10+10

 

8+8

 

  Lista izbornih predmeta:

  • Biznis plan
  • Planiranje i kontrola troškova
  • Kompjutersko projektovanje II
  • Računarske mreže

Kompjutersko projektovanje i modeliranje


Red.

broj

 

N A S T A V N I  P R E D M E T

 

S E M E S T A R

I

II

III

IV

V

1.

Inženjerska matematika I

2+2

 

 

 

 

2.

Inženjerska matematika II

 

2+2

 

 

 

3.

Engleski jezik I

2+0

 

 

 

 

4.

Engleski jezik II

 

2+0

 

 

 

5.

Sociologija i ekonomika

 

2+0

 

 

 

6.

Tehnička mehanika I

2+2

 

 

 

 

7.

Tehnička mehanika II

 

2+2

 

 

 

8.

Materijali

 

2+2

 

 

 

9.

Osnovi računarske tehnike

2+2

 

 

 

 

10.

Operativni sistemi i korisnički
softveri

 

2+2

 

 

 

 

11.

Industrijsko crtanje

2+2

 

 

 

 

12.

Kompjutersko projektovanje I

 

 

2+2

 

 

 

13.

Elementi i prenosnici CNC mašina I

 

 

2+2

 

 

14.

Elementi i prenosnici CNC mašina II

 

 

 

2+2

 

15.

Obradni procesi

 

 

2+2

 

 

16.

Tehnološki postupci

 

 

 

2+2

 

17.

Programiranje CNC sistema I

 

 

2+2

 

 

18.

Programiranje CNC sistema II

 

 

 

2+2

 

19.

Programiranje

 

 

 

2+2

 

 

20.

Kompjutersko projektovanje II

 

 

 

2+2

 

 

21.

Senzori i aktuatori

 

 

 

 

2+2

22.

Kompjutersko modeliranje i animacija

 

 

 

 

2+2

 

23.

Fleksibilni proizvodni sistemi

 

 

 

 

2+2

24.

Merenje i kontrola

 

 

 

2+2

 

25.

Menadžment

 

 

 

 

2+0

26.

Izborni  predmet  I

 

 

 

 

2+2

27.

Izborni  predmet  II

 

 

 

 

2+2

 

Stručna  praksa

 

 

 

 

 

 

 

UKUPAN FOND ČASOVA

 

12+10

 

12+8

 

10+10

 

12+12

 

10+8

 

Lista izbornih predmeta

  • Alati i pribori
  • Termička obrada metala
  • Površinska zaštita metala
  • Digitalna elektronika
  • Automatsko upravljanje
  • Roboti
  • Programiranje II
  • Računarske mreže
  • Informacioni sistemi

 

 

Prijava teme za završni rad

Zehtev za temu za završni (diplomski) rad možete podneti u kancelariji br. 9 od ponedeljka 23. marta 2009. godine. (diferencijalni program)

Prijava ispita za aprilski rok 2009.

Prijava ispita za aprilski rok za sve studente počinje 23. marta, a traje do 3. aprila 2009. godine.

Diferencijalni program 2016/17

Upisivanje diferencijalnog programa na Visokoj tehničkoj školi strukovnih studija, Beograd za studente koji su diplomirali na višim školama, a svoje školovanje žele da nastave na nekom od naših akreditovanih programa je u drugoj polovini septembra 2016. godine.

 

Prilikom upisa kandidati podnose sledeća dokumenta:

  • izvod iz matične knjige rođenih (original),
  • overena kopija diplome ili uverenje o diplomiranju (original),
  • dve slike formata 4,5 x 3,5 cm
  •  dokaz o uplati u iznosu od 5.000,00 dinara na ime troškova, za  indeks i za potrebne obrasce
  • dokaz o uplati u iznosu od 2.000,00 za izdavanje Uverenja o položenim ispitima (izdaje škola).

 

Troškovi školarine, završnog rada i ostali troškovi:

  • Školarina za jedan semestar 26.000,00 din. u dve rate (I rata 13.000,00 prilikom upisa, II rata 13.000,00 do 20. januara 2017. god.);
  • Školarina za dva semestra 52.000,00 din. u tri rate (I rata 16.000,00 prilikom upisa, II rata 18.000,00 do 20. januara 2017. god. i III rata 18.000,00 din. do 20. aprila 2017. god.);
  • Troškovi završnog rada i izrade diplome i dodatka diplomi 16.000,00;
  • 800 din. po priznatom ispitu za Rešenje o priznavanju ispita (izdaje škola).

 

Sve uplate se vrše preko žiro računa: 840-2054666-92.

Dodatne informacije možete dobiti na telefon 011/ 2671-500     i          011/2671-286

Početak predavanja u 2009. godini

Čestitamo Vam novogodišnje i božićne praznike i želimo Vam puno uspeha
daljem studiranju i radu.

Škola u novoj 2009. godini nastavlja sa radom 8. januara. Nastava će se
održavati po važećem rasporedu.

Raspored ispita u januarskom ispitnom roku

Izašao je raspored ispita za januarski ispitni rok.

Raspored polaganja ispita za studente prve godine možete pogledati ovde.
Raspored polaganja ispita za studente koji pohađaju studije po starom programu možete pogledati ovde.

Prijava ispita za studente šestog semestra počinje 19. januara 2009. i traje do 23. januara 2009.

Raspored polaganja ispita za studente koji pohađaju studije podiferencijalnom programu možete pogledati ovde.

Srpski za Ruse, South Florida Food Photography, Miami, Palm Beach. Pelet Beograd. Kardiologija Beograd. Odeca za punije dame Urologija Beograd. Polne bolesti muskaraca. Cisco services, support and setup - Kriaanet, Virgina. Poslovni softver beograd - Europos ad, Beograd, Web Design, Beograd, Srbija. Online Marketing i SEO. Knjigovodstvo vozdovac. Food Photography Miami, KutakzaTrudnice Beograd.