Polaganje stručne prakse – studenti sa smera Industrijsko inženjerstvo (specijalističke studije)

Poštovani kolega/koleginice,

Želim da te obavestim o načinu polaganja predmeta Stručna praksa na specijalističkim studijama kao nastavnik praktične nastave koji je određen za studijski program Industrijsko inženjerstvo.

Svaki student je u obavezi da preda nastavniku praktične nastave dnevnik stručne prakse ili u obliku seminarskog rada ili u obliku dnevnika odrađene prakse po danima.

Možeš me kontaktirati mejlom (slobodan.milosevic@visokatehnicka.edu.rs) kako bismo se dogovorili oko teme koju želiš da obrađuješ ili me možeš posetiti svakog radnog dana od 08,00 do 16,00h u Učionici 2.

Studenti koji su zaposleni mogu mi doneti overenu potvrdu iz firme i to će biti dovoljan dokaz za polaganje stručne prakse. U potvrdi je potrebno navesti naziv radnog mesta i poslove koje obavljaš na tom radnom mestu.

Ukoliko želiš u nekoj firmi da obaviš stručnu praksu možeš mi se obratiti i doći po uput.

Kada završiš svoj dnevnik stručne prakse, potrebno je da mi predaš i u indeksu ćeš dobiti potpis o obavljenoj stručnoj praksi. Ispit polažeš kod profesora Zajima Smajića i on će ti na osnovu ocene iz indeksa upisati ocenu u ispitni spisak.

Srdačan pozdrav,

Slobodan Milošević,