villa u petrovcu, crna gora, na prodaju Izrada web sajtova, profesionali web site,izrada Web prodavnica, cloud hosting sajtweb servis napredne tehnologije, internet marketing, seo optimizacija sajtova, google adwords Italijanska keramika, oprema za kupatila, keramičke pločice, tuš kabine, slavine, sanitarije, parketi, zidne obloge od keramike, kamena, drveta, sanitarna oprema za kupatila, hidromasažne kade i kabine Italijanska keramika, keramika, keramika beograd, oprema za kupatila, keramičke pločice, tuš kabine, slavine, sanitarije, parketi, zidne obloge od keramike, kamena, drveta, sanitarna oprema za kupatila, hidromasažne kade i kabine Ginekološka ordinacija, ginekolog, ginekološki pregled, ginekološki pregled novi beograd, ginekološki pregled beograd, ginekolog belville, kontracepcija, kondilomi, kolposkopija, ginekološka ordinacija

Raspored ispita, školska 2020/2021. god.

Obaveštavamo sve studente da PRIJAVA ispita za JANUARSKI ISPITNI ROK počinje u ponedeljak, 07. decembra i trajaće do petka, 18. decembra. 2020. godine.

JANUARSKI ISPITNI ROK  trajaće od 25. 01. do 19. 02. 2021. godine. Termini ispita biće blagovremeno objavljeni.

Ispiti se prijavljuju isključivo putem mejla: info@visokatehnicka.edu.rs

U prijavi navesti: ime, prezime, broj indeksa i predmet/e koji se prijavljuje/u. Studenti koji plaćaju prijavu ispita, u obavezi su da pošalju dokaz o uplati (slika uplatnice).

Samofinansirajući studenti su u obavezi da na žiro račun škole (840-2054666-92) uplate 800,00 dinara po prijavljenom ispitu (uplaćuje se u banci, pošti ili putem elektronskog bankarstva, i iznos svih ispita može se uplatiti na jednoj uplatnici).

Molimo sve studente da na vreme izvrše prijavljivanje ispita kako bi izbegli troškove naknadne prijave.

Želimo vam puno uspeha u predstojećem ispitnom roku.

Obaveštavaju se studenti produžene godine – apsolventi da prijava ispita za aspolventski ispitni rok počinje u ponedeljak, 16. novembra i trajaće do petka 20. novembra 2020.godine.

Poslednji rok za prijavu ispita je petak, 20. novembar, do 16 časova. Studentima koji budu poslali prijavu nakon toga, ISPITI NEĆE BITI PRIJAVLJENI.

Ispite se prijavljuju putem mejla: info@visokatehnicka.edu.rs

Apsolventski ispitni rok će trajati od 23. do 27. novembra i održavaće se u terminu konsultacija predmetnih nastavnika.

PRIJAVA ISPITA U ŠKOLSKOJ 2019/2020. GODINI

Raspored ispita u oktobarskom ispitnom roku školske 2019/2020. godine možete pogledati ovde.

Prijava ispita za OKTOBARSKI ispitni rok počinje 07.09.2020.godine i trajaće do 11.09.2020. godine. Ispite se prijavljuju putem mejla: info@visokatehnicka.edu.rs

U prijavi navesti: ime, prezime, broj indeksa i predmet/e koji se prijavljuje/u. Studenti koji plaćaju prijavu ispita, poslati dokaz o uplati (poslati sliku uplatnice).

Studenti koji nisu u mogućnosti da prijave ispite putem mejla, prijavu ispita mogu da izvrše u studentskoj službi.

Ispitni rok počinje 14.09.2020. godine i trajaće do 25.09.2020.godine. Raspored ispita u oktobarskom ispitnom roku će biti nakndano objavljen.

Raspored ispita u SEPTEMBARSKOM ispitnom roku možete pogledati ovde.

Prijava ispita za SEPTEMBARSKI ispitni rok počinje 29.06.2020.godine i trajaće do 10.07.2020. godine. Ispite se prijavljuju putem mejla: info@visokatehnicka.edu.rs

Raspored ispita u JUNSKOM ispitnom roku u školskoj 2019/2020. godini možete da preuzmete ovde.

Prijava ispita za JUNSKI ispitni rok počinje 08.06.2020.godine i trajaće do 12.06.2020.godine. Ispite se prijavljuju putem mejla: info@visokatehnicka.edu.rs

Polaganje ispita u JUNSKOM ispitnom roku trajaće od 15.06.2020.godine do 03.07.2020.godine. Termini će biti naknadno objavljeni.

IZMENJEN Raspored ispita u APRILSKOM ispitnom roku, školske 2019/2020. godine možete preuzeti ovde.

Studentska služba

Comments are closed.