SEPTEMBARSKI UPISNI ROK 2010/2011

U DRUGOM UPISNOM ROKU ŠKOLSKE 2010/2011. GODINE NA VISOKOJ TEHNIČKOJ ŠKOLI STRUKOVNIH STUDIJA OSTALO JE 38 MESTA NA SAMOFINANSIRANJU (19 MESTA NA SMERU KOMPJUTERSKI MAŠINSKI SISTEMI I 19 MESTA NA SMERU INDUSTRIJSKO INŽENJERSTVO)!

PRIJAVE SE PODNOSE 1. I  2. SEPTEMBRA 2010. GODINE.
Kandidati prilikom prijave podnose na uvid originalna dokumenta i Školi dostavljaju kopije:
1. izvoda iz matične knjige rođenih
2. svedočanstva svih razreda srednje škole
3. diplomu o završenom maturskom ispitu
4. dokaz o uplati naknade za polaganje klasifikacionog ispita na žiro račun Škole 840-2054666-92 u iznosu od 3.000,00 din.
KLASIFIKACIONI ISPIT SE POLAŽE 06.09.2010. GOD. U 13 ČASOVA, KOJI SADRŽI TEST IZ MATEMATIKE, ILI TEST IZ TEHNIČKO-TEHNOLOŠKE OBLASTI, MATEMATIKE I OPŠTE RAČUNARSKE TEHNIKE, PO SOPSTVENOM IZBORU.
PRAVO UPISA IMAJU KANDIDATI KOJI SU ZAVRŠILI SREDNJU ŠKOLU U ČETVOROGODIŠNJEM, ILI TROGODIŠNJEM TRAJANJU.

You can leave a response, or trackback from your own site.