Uputstvo za izradu završnog rada (može se upotrebiti i za seminarski rad)

Poštovane kolege,

Od školske 2013/2014. godine Visoka tehnička škola izdala je novo, dopunjeno uputstvo studentima za izradu završnih radova.

Pomenuto uputstvo možete preuzeti na sledećem linku u pdf formatu: Uputstvo za izradu zavrsnog rada

Primer izgleda korice završnog rada možete pogledati ovde.

Molimo Vas da se u što većoj meri pridržavate datog uputstva pri izradi Vaših završnih radova.

Takođe, kao pogodnost, za Vas je već pripremljen šablon Završnog rada sa svim zadatim parametrima (font, margine, paginacija, prored i sl.). Potrebno je samo uneti svoje podatke (sadržaj, ime i prezime, broj indeksa, naziv teme i sl.) u polja za kucanje teksta (Text box).

Šablon je kreiran u dve verzije MS Word programa koji možete preuzeti klikom na neki od sledećih linkova:

1. Word 2003: Sablon za zavrsni rad word 2003

2. Word 2007: Sablon za zavrsni rad

NAPOMENA: Bilo koja novija verzija programa MS Word (npr. Word2010, Word2013) može otvoriti bilo koju od dve ponuđene mogućnosti.

Puno uspeha pri izradi i odbrani Završnog rada želi Vam kolektiv Visoke tehničke škole.

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Uputstvo za izradu završnog rada (može se upotrebiti i za seminarski rad)”

1. ArchieJuicy каже:

Hi. I see that you don’t update your blog too often. I know that writing
    articles is time consuming and boring. But did you know that there is a tool
    that allows you to create new articles using existing content (from
    article directories or other blogs from your niche)? And
    it does it very well. The new articles are high quality and pass the copyscape test.
    You should try miftolo’s tools