Uputstvo za izradu završnog rada (može se upotrebiti i za seminarski rad)

Poštovane kolege,

Od školske 2013/2014. godine Visoka tehnička škola izdala je novo, dopunjeno uputstvo studentima za izradu završnih radova.

Pomenuto uputstvo možete preuzeti na sledećem linku u pdf formatu: Uputstvo za izradu zavrsnog rada

Primer izgleda korice završnog rada možete pogledati ovde.

Molimo Vas da se u što većoj meri pridržavate datog uputstva pri izradi Vaših završnih radova.

Takođe, kao pogodnost, za Vas je već pripremljen šablon Završnog rada sa svim zadatim parametrima (font, margine, paginacija, prored i sl.). Potrebno je samo uneti svoje podatke (sadržaj, ime i prezime, broj indeksa, naziv teme i sl.) u polja za kucanje teksta (Text box).

Šablon je kreiran u dve verzije MS Word programa koji možete preuzeti klikom na neki od sledećih linkova:

1. Word 2003: Sablon za zavrsni rad word 2003

2. Word 2007: Sablon za zavrsni rad

NAPOMENA: Bilo koja novija verzija programa MS Word (npr. Word2010, Word2013) može otvoriti bilo koju od dve ponuđene mogućnosti.

Puno uspeha pri izradi i odbrani Završnog rada želi Vam kolektiv Visoke tehničke škole.

You can leave a response, or trackback from your own site.