Archive for мај 25th, 2012

Predavanje „Savremene aplikacije u mehanotronici i robotici“

U okviru započete saradnje sa Facolta Ingegneria Meccanica, Universita di Udine- Italija Prof. Dr. Alessandro Gasparetto održaće dana 31.maja ove godine sa početkom u 14.oo u amfiteatru III :

1. Predavanje pod nazivom „Savremene aplikacije u mehanotronici i robotici„, i

2. Prezentaciju svog fakulteta

Obezbeđeno je simultano prevođenje, a trajanje izlaganja je oko 2 časa.

Pozivaju se studenti svih godina da svojim prisustvom ukažu poštovanje gostima, kao i eventualnim pitanjima i predlozima unaprede buduću saradnju.

Predavanje „Savremene aplikacije u mehanotronici i robotici“

1. Predavanje pod nazivom „Savremene aplikacije u mehanotronici i robotici„, i

2. Prezentaciju svog fakulteta

Obezbeđeno je simultano prevođenje, a trajanje izlaganja je oko 2 časa.