MEHATRONIČKI SISTEMI – MATERIJAL ZA PREDAVANJA

Poštovane kolege, obaveštavam vas da ovde možete preuzeti materijal za predavanja iz predmeta Mehatronički sistemi.

NAPOMENA:

Svi studenti koji su dobili teme za seminarske radove iz predmeta Mehatronički sistemi, potrebno je da do utorka, 27. maja do 14h dostave radne verzije u Wordu na email vlada@open.telekom.rs kako bi bilo dovoljno vremena da se do četvrtka, kada predaju finalne verzije, izvrše eventualne korekcije radova. U četvrtak 29. maja u redovnom terminu za nastavu potrebno je da na CD-u donesu elektronsku konačnu verziju seminarskog rada i prezentaciju za odbranu istog, a sve to zajedno sa štampanom verzijom. Odbrana rada biće obavljena istog dana odmah nakon završetka nastave. Svi studenti koji ne dostave seminarske radove u pomenutom terminu smatraće se da su odustali od seminarskih radova.

Predmetni nastavnik

Vladimir Mladenović

You can leave a response, or trackback from your own site.