Archive for мај 5th, 2014

PROMENA TERMINA PREDAVANJA – Fleksibilni proizvodni sistemi

Obaveštavamo studente III godine da će u petak, 09.05.2014. god. predavanja iz predmeta Fleksibilni proizvodni sistemi početi u 14:30 časova.

Istog dana neće biti održana predavanja iz predmeta Sistemsko inženjerstvo koja će biti nadoknađena u petak, 16.05.2014. god.

TEHNIČKA MEHANIKA II – podela grafičkih radova

Obaveštavaju se studenti prve godine da će se PODELA GRAFIČKIH RADOVA obavljati od ponedeljka, 05.05.2014. god. do utorka, 13.05.2014. god.

Svoje grafičke radove možete preuzeti svakog radnog dana u kabinetu br. 8.

NAPOMENA: Grafički radovi su preduslov za polaganje ispita.  Radove možete predati najkasnije jedan dan pred polaganje pismenog dela ispita.

Vesna Tubin

STRUČNA PRAKSA – poseta fabrici IMR

Obaveštavamo studente III godine svih smerova da će se u okviru predmeta Stručna praksa obaviti poseta fabrici IMR u Rakovici u četvrtak, 08.05.2014. god. sa početkom u 10:00 časova.

NAPOMENA: Do fabrike možete koristiti tramvaj 13.

Predmetni nastavnik

Dr Zoran Karastojković

JUNSKI ISPITNI ROK – prijava ispita

Obaveštavamo studente da će PRIJAVA ISPITA za Junski ispitni rok početi u ponedeljak, 12.05.2014. god. i trajati do utorka 20.05.2014. god.

Studenti koji nisu uplatili treću ratu školarine neće biti u mogućnosti da prijave ispite.

MATERIJALI – kolokvijum

Obaveštavamo studente prve godine da će se Kolokvijum iz predmeta Materijali održati u petak, 16.05.2014. god. u Amfiteatru 5 (veliki amfiteatar) sa početkom u 14:30 časova.

Za eventualna pitanja možete se obratiti svakog radnog dana od 12:00 do 14:00 časova u Učionici br. 2.

Tijana Stožinić

MATERIJALI – eksperimentalne vežbe

Obaveštavamo studente prve godine  da će se u četvrtak, 08.05.2014. god. održati EKSPERIMENTALNE VEŽBE iz predmeta Materijali u fabrici IMR u Rakovici.

Vežbe će se izvoditi u dva termina. Prva grupa u 11:00 časova, druga grupa u 12:00 časova.

Sastajanje studenata je ispred fabrike. Možete koristiti tramvaj br. 13.

Tijana Stožinić

SISTEM KVALITETA – promena termina predavanja i vežbi

Obavеštavamo studente druge godine da u sredu, 07.05.2014. god. neće biti održana predavanja i vežbe iz predmeta Sistem kvaliteta.

Predavanja i vežbe će se održati u petak, 09.05.2014. god. sa početkom u 13:00 časova u Učionici br. 4.