Archive for мај 26th, 2014

RASPORED ISPITA U JUNSKOM ISPITNOM ROKU

Poštovane kolege,

Obaveštavamo vas da je objavljen Raspored ispita u junskom ispitnom roku školske 2013/2014. godine.

Kompletan raspored ispita možete pogledati ovde.

RASPORED ISPITA PO GODINAMA STUDIRANJA I STUDIJSKIM PROGRAMIMA:

PRVA GODINA

1. godina – 2013

1. godina – 2008

DRUGA GODINA

2. godina – Kompjutersko projektovanje i modeliranje

2. godina – Kompjuterizovani proizvodni sistemi

2. godina – II sa informatikom

2. godina – II sa menadzmentom

TREĆA GODINA

3. godina – Kompjutersko projektovanje i modeliranje

3. godina – Kompjuterizovani proizvodni sistemi

3. godina – II sa informatikom

3. godina – II sa menadzmentom

SPECIJALISTIČKE STUDIJE

Specijalisticke studije – Kompjuterski masinski sistemi

Specijalisticke studije – Industrijsko inzenjerstvo

NAPOMENA: ŠKOLA ZADRŽAVA PRAVO PROMENE RASPOREDA, O ČEMU ĆE STUDENTI BITI BLAGOVREMENO OBAVEŠTENI.

Sekretarijat škole

TEHNIČKA MEHANIKA 2 – Rok za dostavljanje grafičkih radova

Obaveštavam sve studente prve godine osnovnih strukovnih studija da je rok za DOSTAVLJANJE GRAFIČKIH RADOVA iz predmeta Tehnička mehanika 2, utorak, 10.06.2014. godine.

Saradnik u nastavi

Vesna Tubin

TEHNIČKA MEHANIKA 2 – VEŽBE

Obaveštavam Vas da će se vežbe iz predmeta Tehnička mehanika II,  ZA SVE GRUPE održati u utorak, 27. 05. 2014. godine sa početkom u 13:30 časova.

Saradnik u nastavi

Vesna Tubin

MATEMATIKA 1 – REZULTATI PISMENOG ISPITA (APRILSKI ROK) – Visokoškolska jedinica u Valjevu

Poštovane kolege obaveštavam vas da su objavljeni rezultati iz predmeta Matematika 1 iz aprilskog ispitnog roka u Visokoškolskoj jedinici u Valjevu.

Rezultate možete pogledati ovde.

Mićo Miletić

MEHATRONIČKI SISTEMI – MATERIJAL ZA PREDAVANJA

Poštovane kolege, obaveštavam vas da ovde možete preuzeti materijal za predavanja iz predmeta Mehatronički sistemi.

NAPOMENA:

Svi studenti koji su dobili teme za seminarske radove iz predmeta Mehatronički sistemi, potrebno je da do utorka, 27. maja do 14h dostave radne verzije u Wordu na email vlada@open.telekom.rs kako bi bilo dovoljno vremena da se do četvrtka, kada predaju finalne verzije, izvrše eventualne korekcije radova. U četvrtak 29. maja u redovnom terminu za nastavu potrebno je da na CD-u donesu elektronsku konačnu verziju seminarskog rada i prezentaciju za odbranu istog, a sve to zajedno sa štampanom verzijom. Odbrana rada biće obavljena istog dana odmah nakon završetka nastave. Svi studenti koji ne dostave seminarske radove u pomenutom terminu smatraće se da su odustali od seminarskih radova.

Vladimir Mladenović

SENZORI I AKTUATORI – MATERIJAL ZA PREDAVANJA

Poštovane kolege ovde možete preuzeti materijal za predavanja iz predmeta Senzori i aktuatori.

Vladimir Mladenović

• Kalendar vesti i obaveštenja