Archive for septembar 16th, 2014

TEHNIČKA MEHANIKA 1 – upisivanje ocena

Obaveštavam studente prve godine da će se upisivanje ocena iz predmeta TEHNIČKA MEHANIKA 1, sa ispita održanog 04.09.2014. godine obaviti u sredu, 17.09.2014. godine, s početkom u 13 časova, u kabinetu br. 8.

Saradnik u nastavi, Vesna Tubin

STRUČNA PRAKSA – ispitivanje po studijskim programima

Obaveštavamo sve kolege koji polažu predmet STRUČNA PRAKSA na osnovnim ili specijalističkim studijama da se ispit polaže kod profesora koji su određeni po studijskim programima (specijalističke), odnosno po modulima (osnovne studije).

Osnovne studije:

1. Kompjutersko projektovanje i modeliranje – dr Danijela Živojinović;

2. Kompjuterizovani proizvodni sistemi – dr Vesna Šotra;

3. Industrijsko inženjerstvo sa informatikom – dr Đorđe Dihovični;

4. Industrijsko inženjerstvo sa menadžmentom – dr Zoran Lalić.

Specijalističke studije:

1. Kompjuterski mašinski sistemi – dr Vesna Šotra;

2. Industrijsko inženjerstvo – dr Zajim Smajić

Sekretarijat Škole

KONAČNE RANG LISTE za upis u prvu godinu

Poštovane kolege,

Obaveštavamo vas da su objavljene KONAČNE RANG LISTE kandidata prijavljenih za upis u prvu godinu osnovnih strukovnih studija za septembarski konkursni rok, školske 2014/15. godine.

Konačne rang liste po studijskim programima možete pogledati u sledećim tabelama:

1. Kompjuterski mašinski sistemi: Konacna KMS sept. 2014.

2. Industrijsko inženjerstvo: Konacna II sept. 2014.

3. Energetska efikasnost i zelena energija: Konacna EE sept. 2014.

Upis prijavljenih kandidata će se vršiti u periodu od 16.09. do 19.09.2014. godine od 10 do 14 časova u sali I.

Konačnu rang listu kandidata prijavljenih za upis u prvu godinu u Visokoškolskoj jedinici u Valjevu možete pogledati ovde:

1. Industrijsko inženjerstvo sa informatikom: Konacna III sept. 2014. – valjevo

Sekretarijat Škole