Archive for septembar 29th, 2014

POČETAK NASTAVE – sreda, 01.10.2014. u 14:30 časova

Poštovane kolege,

Obaveštavamo vas da će nastava na osnovnim strukovnim studijama početi u sredu, 01.10.2014. godine, s početkom u 14:30 časova.

Raspored nastave za sve godine studija i sve studijske programe će biti blagovremeno objavljen na sajtu i oglasnoj tabli škole.

Nastava na specijalističkim strukovnim studijama će početi u četvrtak, 02.10.2014. godine, prema rasporedu koji će biti blagovremeno objavljen na sajtu i oglasnoj tabli škole.

Sekretarijat Škole

PRODUŽEN ROK ZA UPIS U NAREDNU ŠKOLSKU GODINU I OBNOVU GODINE DO UTORKA, 30.09.2014. god.

Poštovane kolege,

Obaveštavamo vas da je rok za UPIS STUDENATA U NAREDNU ŠKOLSKU GODINU, kao i podnošenje dokumentacije za OBNOVU GODINE –  PRODUŽEN, i trajaće do utorka, 30.09.2014. god., do 15 časova.

Indeks i ostale potrebne obrasce za upis i/ili obnovu godine studenti će predati na šalteru škole.

Apelujemo na sve kolege koji još uvek nisu podneli potrebnu dokumentaciju, da to urade, u za to predviđenom periodu, jer je to u interesu svih, naročito studenata.

Sekretarijat Škole