Archive for decembar 10th, 2014

NAUČNO-STRUČNI SKUP „ENERGETSKA EFIKASNOST“ – petak, 12. 12. 2014. god.

Poštovane kolege,

Obaveštavamo Vas da će se u petak, 12. decembra 2014. godine, s početkom u 10,00 časova održati Naučno-stručni skup pod nazivom „Energetska efikasnost“.

Izlaganja autora će se održati u velikom amfiteatru (sala V).

Pozivamo sve studente da prisustvuju pomenutoj manifestaciji na kojoj će moći da se upoznaju sa korisnim stvarima iz oblasti energetske efikasnosti, tehničke dijagnostike, hidraulike i pneumatike i održavanja tehničkih sistema itd., koje će im u budućnosti biti od koristi.

NAPOMENA: Po završetku skupa NASTAVA ĆE SE IZVODITI PREMA RASPOREDU.

PRIJAVA ISPITA ZA JANUARSKI ISPITNI ROK

Obaveštavamo sve studente da će PRIJAVLJIVANJE ISPITA za JANUARSKI ISPITNI ROK početi u ponedeljak, 15. 12. i trajaće do petka, 26. 12. 2014. god.

Prijavljivanje će se vršiti popunjavanjem ispitne prijave koju možete preuzeti na šalteru Škole.

Apelujemo na sve studente da blagovremeno izvrše prijavljivanje ispita kako bi izbegli dodatne troškove koje sa sobom nosi naknadno prijavljivanje.

Kao pogodnost za studente koji u prvom ciklusu ne prijave ispite, moći će da prijave u drugom ciklusu predviđenom za prijavu koji će se obavljati od 12.01. –  16.01.2015. god.

RAČUNARSKI ALATI – vežbe

Obaveštavam studente prve godine koji pohađaju vežbe iz predmeta RAČUNARSKI ALATI (grupa 5.) da se priključe grupi 4. koja ima vežbe u četvrtak, 18. 12. u terminu od 17,00 do 19,00 časova.

Vežbe za 5. grupu se neće održati u petak, 12. 12. 2014. god.

Saradnik u nastavi

Tijana Stožinić

RADNO VREME STUDENTSKOG PARLAMENTA, sredom od 12,00 – 14,00 časova

Obaveštavamo sve studente da je radno vreme STUDENTSKOG PARLAMENTA Visoke tehničke škole, sredom od 12,00 do 14,00 časova u Učionici  br. 4.

U ovom terminu se možete obratiti predstavnicima Studentskog parlamenta za sva pitanja koja su u vezi sa studijama.

Takođe, pitanja možete uputiti i na mejl adresu: parlament@visokatehnicka.edu.rs

TEHNIČKA MEHANIKA 1 – vežbe za 3. grupu

Obaveštavam studente prve godine da će se vežbe zakazane za petak (treća grupa) održati u sredu, 10.12.2014. god., u terminu redovnih vežbi, odnosno po završetku predavanja.

Saradnik u nastavi

Vesna Tubin