Archive for decembar 15th, 2014

Održan drugi naučno-stručni skup „Energetska efikasnost“, petak, 12.12.2014.

Poštovane kolege, profesori, studenti,

Obaveštavamo vas da je Visoka tehnička škola strukovnih studija Beograd u saradnji sa Društvom za tehničku dijagnostiku Srbije iz Beograda i eminentnim stručnjacima iz zemlje i inostranstva, organizovala drugi po redu naučno-stručni skup pod nazivom „Energetska efikasnost“ koji je održan u petak, 12. decembra 2014. godine.

Ovom prilikom želimo da se zahvalimo svim učesnicima na prisustvu i ukazanom poverenju.

Takođe, zahvaljujemo se svima koji su dali nesebičan doprinos organizovanju skupa.

Do neke nove prilike, pozdravlja Vas,

Kolektiv Visoke tehničke škole strukovnih studija Beograd

Picture 878 Picture 879 Picture 880 Picture 881

RAČUNARSKI ALATI – odlaganje vežbi do ponedeljka, 22.12.2014. god.

Obaveštavam studente prve godine da se od ponedeljka, 15.12. do petka, 19.12.2014. god., neće održavati vežbe iz predmeta Računarski alati.

Od ponedeljka, 22.12.2014. god., vežbe će se održavati prema ranije definisanom rasporedu.

Saradnik u nastavi, Tijana Stožinić