Predavanje o 3D štampi – PROMENJEN TERMIN (sreda, 03. 05. u 14,30 časova)

Felix_3D_Printer_-_Printing_Head

U sredu 03. maja s početkom u 14,30 časova u Amfiteatru III održaće se predavanje o 3D štampi koje škola organizuje u saradnji sa firmom „3D republika“ iz Beograda.

Od samog početka prezentacije u kojoj će biti reči o načinu 3D štampe, vrstama materijala, dosadašnjim dostignućima i tendencijama, u sali će biti pušten u rad jedan od najsavremenijih 3D štampača kako bi posetioci mogli na praktičnom primeru da se upoznaju sa mogućnostima ove proizvodne tehnologije.

Po završetku prezentacije studenti će popunjavati ONLINE UPITNIK koji je u vezi sa temom predavanja i po ČETIRI studenta sa svakog smera koji najbrže daju tačne odgovore i reše upitnik (bez obzira na kojoj su godini studija), dobiće besplatnu obuku za rad na 3D štampačima firme „Ultimaker„.

Predavanju mogu prisustvovati svi studenti i zaposleni u Visokoj tehničkoj školi.

Dobrodošli…

Nastavnik praktične nastave,
Slobodan Milošević

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.