UPIS studenata u prvu godinu osnovnih strukovnih studija u SEPTEMBARSKOM upisnom roku školske 2015/2016. godine

Visoka tehnička škola strukovnih studija, Beograd, Bulevar Zorana Đinđića 152a, objavljuje

KONKURS

za upis studenata u prvu godinu osnovnih strukovnih studija za školsku 2015/2016. god. za SEPTEMBARSKI upisni rok

U prvu godinu osnovnih strukovnih studija za sticanje visokog obrazovanja Visoka tehnička škola strukovnih studija, sa sedištem u Novom Beogradu, Bulevar Zorana Đinđića 152a, upisuje studente na sledeće studijske programe:

1. Kompjuterski mašinski sistemi:
– 4 studenta na teret budžeta i
– 18 studenata koji plaćaju školarinu;

2. Industrijsko inženjerstvo:
– 10 studenata na teret budžeta i
– 12 studenta koji plaćaju školarinu.

3. Energetska efikasnost i zelena energija:
– 18 studenata koji plaćaju školarinu

Visokoškolska jedinica u Valjevu

U prvu godinu osnovnih strukovnih studija za sticanje visokog obrazovanja Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove u Valjevu, Koste Abraševića 1, upisuje na studijski program Kompjuterizovani proizvodni sistemi:

– 31 studenta koji plaća školarinu.

Visokoškolska jedinica u Novom Sadu

U prvu godinu osnovnih strukovnih studija za sticanje visokog obrazovanja Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove u Novom Sadu, Radnička 20, upisuje na studijski program Industrijsko inženjerstvo sa informatikom:

– 54 studenta koji plaćaju školarinu.

Na sledećem linku možete pogledati opšte uslove konkursa.

Na sledećem linku možete preuzeti obrazac uplatnice.

Informator za buduće studente i Test pitanja za pripremu klasifikacionog ispita možete kupiti u školskoj skriptarnici.

VAŽNI DATUMI – SEPTEMBARSKI konkursni rok (važi za Visoku tehničku školu u Beogradu)

– 01. i 02. septembar, prijavljivanje kandidata od 9 do 15 časova;

– 07. septembar, polaganje klasifikacionog ispita u 11 časova.

– upis kandidata će se vršiti od 14. do 16. septembra od 10 do 14 časova

Školarina za jednu godinu studija iznosi 52.000,00 dinara, i može se uplatiti u tri rate.

Troškovi polaganja klasifikacionog ispita iznose 5.000,00 dinara.

Primljeni kandidati prilikom upisa podnose dokumenta predviđena opštim uslovima konkursa.

Sve uplate se vrše preko žiro računa: 840-2054666-92.

Komisija za sprovođenje upisa

You can leave a response, or trackback from your own site.