Naučno stručni skup „ENERGETSKA EFIKASNOST 2015″, petak, 23.10.2015. god. u 10,00 časova

Pozivamo sve studente, nastavnike i ostale kolege da prisustvuju naučno-stručnom skupu pod nazivom „Energetska efikasnost 2015″, koji će se održati u petak, 23. oktobra 2015. godine, s početkom u 10,00 časova u velikom amfiteatru (Amf. V) u Visokoj tehničkoj školi Novi Beograd.

Za sve koji imaju status budžetskih studenata, prisustvo na skupu je obavezno, s obzirom da se toga dana neće održavati nastava, te će se prisustvo na skupu bodovati kao prisustvo nastavi. Takođe, svi studenti koji su zainteresovani a imaju status samofinansirajućih studenata su dorodošli.

Satnica održavanja skupa:

1. Prijavljivanje učesnika i podela radnog materijala – 09,30 časova;
  2. Pozdravni govor direktora/početak skupa – 10,00 časova;
  3. Prvi deo izlaganja autora – od 10,15 do 12,00 časova;
  4. Pauza za osveženje – od 12,00 do 12,30 časova;
  5. Drugi deo izlaganja autora – od 12,30 do 15,00 časova.

Svojim prisustvom doprinećete sopstvenoj edukaciji iz oblasti energetske efikasnosti, energetike i ekologije, obnovljivih izvora energije, zaštite životne sredine, upravljanja čvrstim komunalnim otpadom i sl.

Ovde možete preuzeti Prijavu za učešće na skupu u kojoj možete pročitati sve ostale, neophodne informacije.

Organizacioni odbor skupa

You can leave a response, or trackback from your own site.