Archive for март 25th, 2015

Saradnja sa Poslovno-edukativnim centrom MIC iz Slovenije – predavanje, utorak, 31.03.2015. god.

U utorak, 31. marta 2015. god., će se održati predavanje o saradnji naše škole sa Poslovno-edukativnim centrom MIC iz Slovenije.

Posle uvodnog izlaganja, prisutni će pogledati kratak film o Poslovno-edukativnom centru MIC iz Velenja.

Predavanje počinje u 14,30 časova i održaće se u Amfiteatru 3.

Nastava će se toga dana održavati prema rasporedu po završetku izlaganja.

Pozivamo sve zainteresovane studente, nastavnike, službenike Visoke tehničke škole da prisustvuju ovom skupu.

Sekretarijat Škole

SENZORI I AKTUATORI – nastava u petak, 27.03.

Obaveštavamo studente druge godine koji slušaju nastavu iz predmeta Senzori i aktuatori, da će u petak, 27.03.2015. god., nastavu slušati kod profesora sa Mašinskog fakulteta iz Beograda, dr Dragutina Debeljkovića.

Studenti će se sa profesorom dogovoriti oko toga koliko će puta kod njega slušati predavanja.

U ostalim terminima, kada nastavu ne izvodi prof. Debeljković,  vežbe će izvoditi nastavnik, mr Desanka Orlić.

Termin je uvek isti do kraja semestra, petkom, treći i četvrti čas.

Sekretarijat Škole

TEHNIČKA MEHANIKA 2 – promena termina vežbi za treću grupu

Obaveštavam vas da će se vežbe iz predmeta Tehnička mehanika 2, za treću grupu, održavati četvrtkom od 13,00 časova umesto petkom.

Raspored će važiti do kraja semestra, a vežbe će se održavati u Učionici br. 4.

Nastavnik praktične nastave, Vesna Tubin

UPRAVLJANJE RIZIKOM- KOLOKVIJUM, 8.4. 15,30

Obaveštavam studente specijalističkih studija da će se u sredu, 08. aprila održati kolokvijum iz predmeta Upravljanje rizikom.

Kolokvijum će se održati u Amfiteatru III , s početkom u 15,30 časova.

Profesor, dr Miloš Petronijević

PLANIRANJE I KONTROLA TROŠKOVA– KOLOKVIJUM, 8.4. 14,30h

Obaveštavam studente treće godine da će se u sredu, 08. aprila održati kolokvijum iz predmeta Planiranje i kontrola troškova.

Kolokvijum će se održati u Amfiteatru III , s početkom u 14,30 časova.

Profesor, dr Miloš Petronijević

• Kalendar vesti i obaveštenja