Archive for april 28th, 2015

Kompjutersko projektovanje 1 – dodatna nastava i priprema za kolokvijum

DODATNA NASTAVA:

U ponedeljak, 04. maja, biće organizovana dodatna nastava isključivo za studente koji nisu redovno pohađali nastavu i imaju nedoumice oko početnih lekcija. Studenti će biti u prilici da se u kratkom periodu upoznaju sa osnovama 2D crtanja u programu AutoCAD 2014.

Nastava počinje u 14,30 i održaće se ili u Internet centru ili u Sali IV, u zavisnosti od toga koja je sala slobodna – okupljanje je u glavnom holu.

PRIPREMA ZA KOLOKVIJUM:

Priprema za prvi kolokvijum će se održati u sledećim terminima:

Treća grupa – sreda, 06. maj u 14,30 časova u Internet centru i
Druga grupa – sreda, 06. maj u 16,00 časova u Internet centru.

Asistent, Slobodan Milošević

APSOLVENTSKO VEČE – sreda, 03. jun 2015.

Poštovane kolege,

Obaveštavamo Vas da će ove godine, Studentski parlament naše škole organizovati Apsolventsko veče za studente treće godine osnovnih i prve godine specijalističkih strukovnih studija.

Proslava apsolventske večeri će se održati na splav-restoranu Beolido na Zemunskom keju.

Ponudu sa svim ostalim informacijama možete pogledati/preuzeti ovde.

Srdačan pozdrav,

Studentski parlament i Sekretarijat Škole.

TEHNIČKA MEHANIKA II- VEŽBE U 13H

Obaveštavam studente da će se vežbe iz predmeta Tehnička mehanika II održati u  13 h, 29.04.2015.

Obaveštenje važi za sve grupe.

Saradnik u nastavi, Vesna Tubin