Archive for maj 7th, 2015

STRUČNA PRAKSA ZA SPECIJALISTIČKE STUDIJE

U okviru stručne prakse za studente specijalističkih studija posetiće se fabrika ,,Ball Packaging“ u Zemunu, Batajnički put 21a(autobus 73,704,706), dana 13.05.2015 (sreda) od 10 h.

Potrebno je prijavljivanje na šalteru skole , najkasnije do ponedeljka 11.05.2015 do 15h.

prof. dr. Zoran Karastojkovic

EKSPERIMENTALNE VEŽBE IZ PREDMETA MATERIJALI

Eksperimentalne vežbe iz predmeta ,,Materijali“ izvodiće se u Institutu za ispitivanje materijala, bul. Vojvode Mišića 43 (kod Sajma), dana 12.5.2015 (Utorak).

I grupa ( od 10h) , brojevi indeksa od 1 do 90

II grupa ( od 11:30 h), brojevi indeksa od 91 do daljnjeg

prof dr. Zoran Karastojković

Obaveštenje za studente druge godine

Obaveštenje za studente koji utorkom imaju predavanja kod prof. Vladimira Mladenovića.

utorak 12. maja u redovnom terminu će imati računske vežbe kod prof. Desanke Orlić (predmeti elektrotehnika sa elektronikom, i senzori i aktuatori).

Prof. dr Vladimir Mledenović

REZULTATI KOLOKVIJUMA IZ OBJEKTNO ORJENTISANOG PROGRAMIRANJA

Rezultate kolokvijuma iz predmeta Objektno orijentisano programiranje održanog 4.5.2015. godine. možete pogledati ovde.
Prof. dr Đorđe Dihovični