Archive for maj 9th, 2015

SAMOVREDNOVANJE – popunjavanje anketnih listova

Obaveštavamo sve studente da će u ponedeljak, 11. maja početi popunjavanje anketnih listova neophodnih za samovrednovanje Škole.

Studenti će uz prijavu ispita dobiti i anketni list koji su u obavezi da popune savesno i odgovorno.

Popunjavanje anketnih listova je obavezno.

Apelujemo na studente da popunjavanju anketnih listova pristupe maksimalno ozbiljno, obzirom da je to u interesu svih.

Za više informacija možete se obratiti referentu na šalteru škole.

Sekretarijat Škole

POSETA SAJMU TEHNIKE, petak, 15. maj

Obaveštavam studente TREĆE godine i studente SPECIJALISTIČKIH studija da će se u petak, 15. maja obaviti poseta SAJMU TEHNIKE.

Okupljanje studenata je na Beogradskom sajmu (ispred blagajne) u 14,15 časova, a ulazak na sajam je u 14,30 časova.

Rok za prijavljivanje studenata je četvrtak, 14. maj do 15,00 časova, a prijavljivanje će se obavljati na šalteru škole lično uz indeks.

Studenti će na sajam moći da uđu isključivo u pratnji profesora Zorana Karastojkovića u zakazano vreme.

Sekretarijat Škole