Archive for maj 26th, 2015

ORGANIZACIJA PROIZVODNJE 2 – kolokvijum, četvrtak, 04. 06. u 16,20 časova

Obaveštavam studente treće godine sa smera Industrijsko inženjerstvo sa menadžmentom da će se kolokvijum iz predmeta Organizacija proizvodnje II održati u četvrtak, 04. juna 2015. godine, s početkom u 16,20 časova.

Predmetni nastavnik, dr Zoran Lalić

KOMPJUTERSKO PROJEKTOVANJE 1 – priprema i popravni kolokvijum

Obaveštavam studente druge i treće grupe da će se u četvrtak, 28. maja, s početkom u 12,30 časova održati pripremna nastava za prvi kolokvijum.

U petak, 29. maja, s početkom u 12,30 časova će se održati POPRAVNI KOLOKVIJUM za sve studente koji nisu položili, ali i za studente koji polažu prvi put.

Kolokvijum će se održati u sali IV.

Napominjem da se ovo odnosi na studente koji pripadaju drugoj i trećoj grupi.

Asistent, Slobodan Milošević

OBAVEŠTENJE ZA STUDENTE KOJIMA JE ISTEKAO APSOLVENTSKI STAŽ

Obaveštavamo studente koji su imali status finansiranja iz BUDŽETA, a da im je istekao APSOLVENTSKI STAŽ, da su u obavezi da izvrše PLAĆANJE ISPITA prilikom prijavljivanja.

Ukoliko imate bilo kakvih nedoumica, sve informacije možete dobiti u Studentskoj službi (kancelarija br. 9).

Sekretarijat Škole

PLANIRANJE I KONTROLA TROŠKOVA- REZULTATI KOLOKVIJUMA

Rezultate kolokvijuma iz predmeta Planiranje i kontrola troškova možete pogledati ovde.

Prof. dr Miloš Petronijević

UPRAVLJANJE RIZIKOM- REZULTATI KOLOKVIJUMA

Rezultate prvog i drugog kolokvijuma iz predmeta Upravljanje rizikom možete pogledati ovde .

Prof. dr Miloš Petronijević

PROIZVODNI INŽENJERING- REZULTATI KOLOKVIJUMA

Rezultate kolokvijuma iz predmeta Proizvodni inženjering, održanog 25.05.2015. godine možete pogledati ovde.

Prof dr. Zajim Smajić