Archive for maj 27th, 2015

KOMPJUTERSKO PROJEKTOVANJE 1 – rezultati prvog kolokvijuma

Obaveštavam studente koji pripadaju drugoj i trećoj grupi da su objavljeni rezultati popravnog prvog kolokvijuma iz predmeta Kompjutersko projektovanje 1.

Rezultate kolokvijuma za DRUGU grupu možete pogledati ovde.

Rezultate kolokvijuma za TREĆU grupu možete pogledati ovde.

Priprema za popravni kolokvijum biće održana u četvrtak, 28. maja, s početkom u 12,30 časova (Sala IV), a popravni kolokvijum će se održati u petak 29. maja, s početkom u 12,30 časova (sala IV). Popravni kolokvijum se organizuje za studente druge i treće grupe , koji nisu položili ili polažu prvi put.

Asistent, Slobodan Milošević

STRUČNA PRAKSA- PRIJAVA ISPITA

Podsećamo studente koji žele da polažu ispit iz Stručne prakse da je neophodno da izvrše prijavu tog ispita.

Studenti koji nisu izvršili prijavu imaju rok do petka, 29.05.2015. godine do 15 h na Šalteru Škole.

Studenti koji su na budžetu ne plaćaju prijavu ispita, dok studenti koji su na samofinansiranju uplaćuju 800 dinara na žiro račun Škole.

Sekretarijat Škole