Archive for јун 1st, 2015

Senzori i aktuatori – nadoknada časova (vežbe)

Nadoknada časova vežbi iz Senzora i aktuatora održaće se u sredu, 03. 06. 2015. od 12 i 30 časova u nekoj od učionica.

Kolokvijum iz Senzora i aktuatora održaće se u petak 05. 06. u terminu predviđenom za 3. i 4. čas (od 16 i 20h). Za vežbanje koristiti zadatke sa vežbi i uputstva sa sajta škole koja će biti objavljena do srede.

Vežbanje za ispit iz elektrotehnike održaće se u sredu 10. 06. u jednom od amfiteatara u terminu predviđenom za 3. i 4. čas.

Desanaka Orlić

Poseta fabrici „Fiat automobili Srbija“ u Kragujevcu – utorak, 02. 06. 2015.

Obaveštavamo studente koji su se prijavili za posetu fabrici „Fiat automobili Srbija“ u Kragujevcu, da će se poseta obaviti u utorak, 02. 06. 2015. godine.

Polazak je zakazan za 07,00 časova sa parkinga ispred srednje škole „Politehnika-škola za nove tehnologije“, Studentska ulica. Polazak za Beograd je planiran oko 16,00 časova.

Škola je obezbedila prevoz.

Sekretarijat Škole

STRUČNA PRAKSA- POSETA JAT TEHNICI

Obaveštavam studente da će se u okviru stučne prakse obaviti poseta Jat-tehnici, Surčin, dana, 05. juna (petak) od 10 č.

Prijava se vrši do srede, 03. juna, do 15 č na Šalteru Škole.

Obavezno poneti ličnu kartu.

Prevoz  autobus broj 72.

Profesor dr Zoran Karastojković