villa u petrovcu, crna gora, na prodaju Izrada web sajtova, profesionali web site,izrada Web prodavnica, cloud hosting sajtweb servis napredne tehnologije, internet marketing, seo optimizacija sajtova, google adwords Italijanska keramika, oprema za kupatila, keramičke pločice, tuš kabine, slavine, sanitarije, parketi, zidne obloge od keramike, kamena, drveta, sanitarna oprema za kupatila, hidromasažne kade i kabine Italijanska keramika, keramika, keramika beograd, oprema za kupatila, keramičke pločice, tuš kabine, slavine, sanitarije, parketi, zidne obloge od keramike, kamena, drveta, sanitarna oprema za kupatila, hidromasažne kade i kabine Ginekološka ordinacija, ginekolog, ginekološki pregled, ginekološki pregled novi beograd, ginekološki pregled beograd, ginekolog belville, kontracepcija, kondilomi, kolposkopija, ginekološka ordinacija

UPIS U PRVU GODINU – septembarski konkursni rok

U prvu godinu osnovnih strukovnih studija za sticanje visokog obrazovanja Visoka tehnička škola strukovnih studija, sa sedištem u Novom Beogradu, Bulevar Zorana Đinđića 152a, upisuje studente na tri studijska programa, i to:

1. Kompjuterski mašinski sistemi:

9 studenata na teret budžeta i

21 studenata koji plaćaju školarinu;

1. Industrijsko inženjerstvo:

15 studenata na teret budžeta i

16 studenata koji plaćaju školarinu;

1. Energetska efikasnost i zelena energija

5 studenata na teret budžeta i

17 studenata koji plaćaju školarinu.

U prvu godinu osnovnih strukovnih studija za sticanje visokog obrazovanja Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove u Valјevu, Koste Abraševića 1, upisuje na studijski program Kompjuterizovni proizvodni sistemi:

13 studenata koji plaćaju školarinu.

Drugi konkursni rok (važni datumi):

01. i 02. septembar – prijavlјivanje kandidata;

06. septembar – polaganje klasifikacionog ispita u 11 časova.

U prvu godinu studija mogu se upisati lica sa stečenim srednjim obrazovanjem u četvorogodišnjem ili trogodišnjem trajanju.

Svi kandidati polažu klasifikacioni ispit iz matematike ili kombinovanog testa iz matematike, tehničko-tehnološke oblasti i informatike, po sopstvenom izboru.

Školarina za jednu godinu studija iznosi 52.000,00 dinara, i može se uplatiti u tri rate.

Troškovi polaganja klasifikacionog ispita iznose 5.000,00 dinara.

Primlјeni kandidati prilikom upisa podnose dokumenta predviđena opštim uslovima konkursa.

Komisija za sprovođenje konkursa

You can leave a response, or trackback from your own site.