UPIS U PRVU GODINU – septembarski konkursni rok

U prvu godinu osnovnih strukovnih studija za sticanje visokog obrazovanja Visoka tehnička škola strukovnih studija, sa sedištem u Novom Beogradu, Bulevar Zorana Đinđića 152a, upisuje studente na tri studijska programa, i to:

1. Kompjuterski mašinski sistemi:

9 studenata na teret budžeta i

21 studenata koji plaćaju školarinu;

1. Industrijsko inženjerstvo:

15 studenata na teret budžeta i

16 studenata koji plaćaju školarinu;

1. Energetska efikasnost i zelena energija

5 studenata na teret budžeta i

17 studenata koji plaćaju školarinu.

U prvu godinu osnovnih strukovnih studija za sticanje visokog obrazovanja Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove u Valjevu, Koste Abraševića 1, upisuje na studijski program Kompjuterizovni proizvodni sistemi:

13 studenata koji plaćaju školarinu.

Drugi konkursni rok (važni datumi):

01. i 02. septembar – prijavljivanje kandidata;

06. septembar – polaganje klasifikacionog ispita u 11 časova.

U prvu godinu studija mogu se upisati lica sa stečenim srednjim obrazovanjem u četvorogodišnjem ili trogodišnjem trajanju.

Svi kandidati polažu klasifikacioni ispit iz matematike ili kombinovanog testa iz matematike, tehničko-tehnološke oblasti i informatike, po sopstvenom izboru.

Školarina za jednu godinu studija iznosi 52.000,00 dinara, i može se uplatiti u tri rate.

Troškovi polaganja klasifikacionog ispita iznose 5.000,00 dinara.

Primljeni kandidati prilikom upisa podnose dokumenta predviđena opštim uslovima konkursa.

Komisija za sprovođenje konkursa

You can leave a response, or trackback from your own site.