Stručna praksa – Poseta firmi Voxellab

Obaveštavam studente treće godine i specijalističkih studija da će se u okviru stručne prakse obaviti prva poseta firmi VOXELLAB iz Beograda, Trg Republike, Makedonska ulica br. 5 (TC Staklenac).

Poseta će se obaviti u četvrtak, 01.12. u 12,00 časova (skup na Trgu Republike je u 11,30h), a prijavljivanje možete izvršiti lično u kabinetu br. 2 ili putem mejla na adresu: slobodan.milosevic@visokatehnicka.edu.rs sa kontakt podacima: ime, prezime i broj indeksa. Poslednji rok za prijavljivanje je sreda, 30.11. do 15,00 časova.

S obzirom da je broj studenata ograničen na 10, molim  sve studente da se prijave na vreme. Ukoliko ste se prijavili, a iz nekog razloga ne možete prisustvovati praksi, potrebno je da što pre javite vaš izostanak, kako bi vaše mesto zauzeo drugi kolega.

O Voxellab-u

Voxellab je firma koja se bavi upotrebom, primenom i razvojem novih tehnologija. Firma je fokusirana na vrhunska dostignuća iz oblasti 3D tehnologije, uključujući aditivnu 3D štampu, 3D skeniranje, 3D modeliranje i softverski razvoj. Njihov cilj je da naprave 3D revoluciju u Srbiji, čineći ove tehnologije budućnosti pristupačne svima.

Svi koji su zainteresovani za rad u pomentuoj oblasti imaće priliku da nauče puno korisnih i zanimljivih stvari.

Nastavnik praktične nastave,
Slobodan Milošević

You can leave a response, or trackback from your own site.