STRUČNA PRAKSA – Poseta studenata fabrici Ball Packaging

Obaveštavamo sve studente TREĆE godine i studente SPECIJALISTIČKIH studija da će škola u saradnji sa kompanijom Ball Packaging organizovati posetu studenata u pogonu istoimene fabrike koja se nalazi u Zemunu, Batajnički drum 21a.

Poseta će biti organizovana u sredu, 23. novembra u dve grupe, i to:

1. grupa u 11,00 časova (skup ispred fabrike u 10,45h) i
  2. grupa u 12,00 časova (skup ispred fabrike u 11,45h).

Prijavljivanje možete izvršiti lično u učionici 2. ili mejlom slanjem podataka sa imenom i prezimenom i brojem indeksa. Takođe, prijavu umesto vas može izvršiti bilo ko od vaših kolega sa studija.

Ball Packaging je savremena, automatizovana fabrika za proizvodnju limenki najpoznatijih svetskih brendova. Studenti će biti u prilici da se upoznaju sa najsavremenijim metodama proizvodnje, štampanja, pakovanja i skladištenja limenki, a najzainteresovaniji studenti mogu obavljati praksu u pomenutoj fabrici u trajanju od 25 časova.

Do fabrike možete doći linijom gradskog prevoza 704 (staje ispred fabrike), a ovde možete pogledati mapu radi lakšeg snalaženja.

Nastavnici praktične nastave,
Tijana Stožinić i Slobodan Milošević

You can leave a response, or trackback from your own site.