PRAKTIČNA NASTAVA – poseta firmi SZR NENA u Inđiji

PRVA grupa

U okviru praktične nastave u četvrtak 15.12. u 12.00č, organizovana poseta I grupe studenata radionici „SZR NENA“, koja se na CNC mašinama bavi proizvodnjom delove za prese – balirke, u ulici Stevana Dečanskog 29, 22320 Inđija.

Prijavljivanje studenata III godine i specijalističkih studija u CNC kabinetu (učionica 1) svaki dan od 12.00 – 14.00č, kod nastavnika praktične nastave Ivana Bijelića. Broj prijavljenih je ograničen na 12.

DRUGA grupa

U okviru praktične nastave u petak 16.12. u 12.00č, organizovana poseta II grupe studenata radionici „SZR NENA“, koja se na CNC mašinama bavi proizvodnjom delove za prese – balirke, u ulici Stevana Dečanskog 29, 22320 Inđija.

Prijavljivanje studenata III godine i specijalističkih studija u CNC kabinetu (učionica 1) svaki dan od 12.00 – 14.00č, kod nastavnika praktične nastave Nemanje Mora. Broj prijavljenih je ograničen na 12.

You can leave a response, or trackback from your own site.