STRUČNA PRAKSA – Poseta Informatičkom centru Instituta za majku i dete

Obaveštavam studente TREĆE godine i SPECIJALISTIČKIH studija da će u sredu, 28.12. biti organizovana poseta Informatičkom centru i Server sali Instituta za zdravstvenu zaštitu majke i deteta Srbije.

Poseta počinje u 15,30h, a skup studenata je ispred škole u 15,00h odakle ćemo svi zajedno krenuti put Instituta koji se nalazi u ulici Radoja Dakića 6-8 na Novom Beogradu.

Za posetu se možete prijaviti slanjem podataka (ime, prezime, br. indeksa) mejlom na adresu: slobodan.milosevic@visokatehnicka.edu.rs, s tim da prednost imaju studenti sa modula Industrijsko inženjerstvo sa informatikom. Svi ostali zainteresovani studenti će biti na spisku do ograničenog broja od 20.

Poseti će pored studenata prisustvovati i prof. dr Nebojša Stefanović i Slobodan Milošević, nastavnik praktične nastave.

Nastavnik praktične nastave,
Slobodan Milošević

You can leave a response, or trackback from your own site.