Archive for јануар 22nd, 2016

WEB aplikacije – radovi studenata

Obaveštavam  sve da su objavljeni RADOVI STUDENATA sa vežbi iz predmeta WEB aplikacije koji se pohađa na trećoj godini studija na sledećim smerovima i/ili modulima: Energetska efikasnost i zelena energija, Industrijsko inženjerstvo sa informatikom, Kompjutersko projektovanje i modeliranje.

Svi radovi predstavljaju projektne zadatke studenata koji su rađeni na vežbama i kao takvi ne mogu se koristiti u komercijalne svrhe.

Sve radove možete pogledati OVDE.

Uživajte…

Asistent, Slobodan Milošević

TEHNIČKA MEHANIKA I

Obaveštavam studente da je poslednji dan za predaju grafičkih radova iz Tehničke mehanike I 18.02.2016. do 14:00 časova. Studenti koji ne predaju grafičke radove do datog termina nemaju pravu da polažu ispit u janusarkom roku.

Vesna Tubin

RAČUNARSKI ALATI

Odbrana projektnih zadataka i upis poena za prisutnost na vežbama iz predmeta Računarski alati biće održani u četvrtak, 28.01.2016. u periodu od 13:00 do 16:00 časova u učionici broj 2.

npn Tijana Stožinić

• Kalendar vesti i obaveštenja