villa u petrovcu, crna gora, na prodaju Izrada web sajtova, profesionali web site,izrada Web prodavnica, cloud hosting sajtweb servis napredne tehnologije, internet marketing, seo optimizacija sajtova, google adwords Italijanska keramika, oprema za kupatila, keramičke pločice, tuš kabine, slavine, sanitarije, parketi, zidne obloge od keramike, kamena, drveta, sanitarna oprema za kupatila, hidromasažne kade i kabine Italijanska keramika, keramika, keramika beograd, oprema za kupatila, keramičke pločice, tuš kabine, slavine, sanitarije, parketi, zidne obloge od keramike, kamena, drveta, sanitarna oprema za kupatila, hidromasažne kade i kabine Ginekološka ordinacija, ginekolog, ginekološki pregled, ginekološki pregled novi beograd, ginekološki pregled beograd, ginekolog belville, kontracepcija, kondilomi, kolposkopija, ginekološka ordinacija

Archive for јун 16th, 2016

PRIPREMNA NASTAVA – promena termina

Sve studente koji su zainteresovani za upis u prvu godinu studija, obaveštavamo da će se pripremna nastava ove nedelje održati u petak, 17/6/2016. godine u Učionici 4 i to po sledećem rasporedu:

• Tehničko-tehnološka oblast, 12,00 časova;
  • Matematika, 13,00 časova i
  • Informatika, 14,00 časova.

Od sledeće nedelje pripremna nastava će se održavati svakog četvrtka do prijemnog ispita u gorenavedenim terminima.

Studentska služba

PRIPREMA ZA ISPIT IZ ELEKTROTEHNIKE

Obaveštavam studente druge godine da materijal za pripremu ispita iz predmeta Elektrotehnika sa elektronikom mogu pogledati/preuzeti OVDE.

Mr Desanka Orlić

SENZORI I AKTUATORI – Smernice za pripremu računskog dela ispita iz aktuatora

Obaveštavam studente druge godine da smernice za pripremu računskog dela ispita iz aktuatora mogu pogledati na sledećim adresama:

1. DC Motor Calculations, part 1 (Example 5-1)
  2. DC Motor Calculations, part 2 (Example 5-4)
  3. DC Motor Calculations, part 2 (Example 5-5)

Mr Desanka Orlić

MATERIJALI – upis ocena sa ispita

Obaveštavam studente prve godine koji su u četvrtak, 16.06.2016. godine polagali ispit iz predmeta Materijali, da će se upis ocena obavljati u kabinetu br. 7 u petak, 17.06.2016. god., s početkom u 14,00 časova.

Nastavnik praktične nastave,
Tijana Stožinić

OBRADNI PROCESI- Rezultati ispita

Rezultate pismenog dela ispita iz predmeta Obradni procesi možete pogledati OVDE.

mr Rade Vasiljević

• Kalendar vesti i obaveštenja