villa u petrovcu, crna gora, na prodaju Izrada web sajtova, profesionali web site,izrada Web prodavnica, cloud hosting sajtweb servis napredne tehnologije, internet marketing, seo optimizacija sajtova, google adwords Italijanska keramika, oprema za kupatila, keramičke pločice, tuš kabine, slavine, sanitarije, parketi, zidne obloge od keramike, kamena, drveta, sanitarna oprema za kupatila, hidromasažne kade i kabine Italijanska keramika, keramika, keramika beograd, oprema za kupatila, keramičke pločice, tuš kabine, slavine, sanitarije, parketi, zidne obloge od keramike, kamena, drveta, sanitarna oprema za kupatila, hidromasažne kade i kabine Ginekološka ordinacija, ginekolog, ginekološki pregled, ginekološki pregled novi beograd, ginekološki pregled beograd, ginekolog belville, kontracepcija, kondilomi, kolposkopija, ginekološka ordinacija

Archive for јул 17th, 2016

Radno vreme škole u toku kolektivnog godišnjeg odmora

Obaveštavamo sve studente i ostale kolege da škola neće raditi u periodu od srede, 20. jula do ponedeljka 29. avgusta 2016. godine zbog odlaska zaposlenih na KOLEKTIVNI GODIŠNJI ODMOR.

Studentska služba počinje sa radom u ponedeljak, 29. avgusta, a konsultacije sa profesorima počinju od srede, 01. septembra prema Rasporedu konsultacija za letnji semestar tekuće školske godine.

U toku kolektivnog godišnjeg odmora sve informacije možete dobiti slanjem mejla na adresu info@visokatehnicka.edu.rs, dok profesore možete kontaktirati putem mejlova koje možete naći u odeljku za nastavni kadar škole.

Želimo svima lep i prijatan odmor!

Kolektiv Visoke tehničke škole

UPIS U PRVU GODINU – septembarski konkursni rok

U prvu godinu osnovnih strukovnih studija za sticanje visokog obrazovanja Visoka tehnička škola strukovnih studija, sa sedištem u Novom Beogradu, Bulevar Zorana Đinđića 152a, upisuje studente na tri studijska programa, i to:

1. Kompjuterski mašinski sistemi:

9 studenata na teret budžeta i

21 studenata koji plaćaju školarinu;

1. Industrijsko inženjerstvo:

15 studenata na teret budžeta i

16 studenata koji plaćaju školarinu;

1. Energetska efikasnost i zelena energija

5 studenata na teret budžeta i

17 studenata koji plaćaju školarinu.

U prvu godinu osnovnih strukovnih studija za sticanje visokog obrazovanja Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove u Valјevu, Koste Abraševića 1, upisuje na studijski program Kompjuterizovni proizvodni sistemi:

13 studenata koji plaćaju školarinu.

Drugi konkursni rok (važni datumi):

01. i 02. septembar – prijavlјivanje kandidata;

06. septembar – polaganje klasifikacionog ispita u 11 časova.

U prvu godinu studija mogu se upisati lica sa stečenim srednjim obrazovanjem u četvorogodišnjem ili trogodišnjem trajanju.

Svi kandidati polažu klasifikacioni ispit iz matematike ili kombinovanog testa iz matematike, tehničko-tehnološke oblasti i informatike, po sopstvenom izboru.

Školarina za jednu godinu studija iznosi 52.000,00 dinara, i može se uplatiti u tri rate.

Troškovi polaganja klasifikacionog ispita iznose 5.000,00 dinara.

Primlјeni kandidati prilikom upisa podnose dokumenta predviđena opštim uslovima konkursa.

Komisija za sprovođenje konkursa

• Kalendar vesti i obaveštenja