villa u petrovcu, crna gora, na prodaju Izrada web sajtova, profesionali web site,izrada Web prodavnica, cloud hosting sajtweb servis napredne tehnologije, internet marketing, seo optimizacija sajtova, google adwords Italijanska keramika, oprema za kupatila, keramičke pločice, tuš kabine, slavine, sanitarije, parketi, zidne obloge od keramike, kamena, drveta, sanitarna oprema za kupatila, hidromasažne kade i kabine Italijanska keramika, keramika, keramika beograd, oprema za kupatila, keramičke pločice, tuš kabine, slavine, sanitarije, parketi, zidne obloge od keramike, kamena, drveta, sanitarna oprema za kupatila, hidromasažne kade i kabine Ginekološka ordinacija, ginekolog, ginekološki pregled, ginekološki pregled novi beograd, ginekološki pregled beograd, ginekolog belville, kontracepcija, kondilomi, kolposkopija, ginekološka ordinacija

Archive for септембар 5th, 2016

POLAGANJE PRIJEMNOG ISPITA, utorak, 06.09. u 11,00 časova

Obaveštavamo kandidate prijavljene za upis da će se prijemni ispit polagati u utorak, 06.09.2016. god. s početkom u 11,00 časova.

Kandidat na prijemni ispit donosi dokument za identifikaciju – važeću ličnu kartu ili pasoš. Pre podele pitanja, dežurno lice utvrđuje identitet kandidata. Kandidat čiji identitet nije utvrđen ne može polagati prijemni ispit.

Opšte odredbe polaganja prijemnog ispita:

• test se radi 2 sata (120 minuta);
  • samo jedan od ponuđenih odgovora je tačan, osim kada je naglašeno da pitanje ima više tačnih odgovora;
  • netačni odgovori se ne računaju u ukupan zbir, tj. nema negativnih poena;
  • student odgovara na pitanje upisivanjem znaka “X“ ili bojenjem kvadrata ispred ponuđenog odgovora, isključivo hemijskomo lovkom ili penkalom.
  • na ispit se mogu poneti samo pribor za pisanje i digitron.
  • na testu se može dobiti maksimalno 60 bodova (20 pitanja x 3 boda);
  • upotreba mobilnih telefona umesto digitrona nije dozvoljena.

Komisija za sprovođenje upisa

SVEČANA DODELA DIPLOMA – 10.09.2016 U 15,00 časova

Obaveštavamo studente OSNOVNIH i SPECIJALISTIČKIH studija, koji su diplomirali posle 10. septembra 2015. godine da će se SVEČANA DODELA DIPLOMA održati u subotu, 10.09.2016. godine, s početkom u 15,00 časova u velikom amfiteatru (sala V).

Diplomu će moći da preuzmu samo studenti koji su izmirili sve obaveze prema školi. Vaše zaostale obaveze možete izmiriti najkasnije do petka, 09.09.2016. god. Na sam dan dodele se neće primati uplatnice, stoga apelujemo na sve studente da na vreme izmire dugovanja.

Nema dodatnih troškova koje se tiču preuzimanja diploma, jer je izrada i izdavanje diplome uračunata u troškove završnog rada koje student plaća do dana diplomiranja.

Student može preuzeti svoju diplomu lično i mora pokazati važeći dokument za identifikaciju. Umesto studenta diplomu može preuzeti drugo lice, isključivo uz overeno ovlašćenje (overava se u opštini ili sudu).

Studenti koji tog dana ne preuzmu diplomu, istu mogu preuzeti svakog radnog dana od 08,00 do 15,00 časova u Studentskoj službi (Kancelarija 9.).

Sekretarijat škole

• Kalendar vesti i obaveštenja