Archive for новембар 23rd, 2016

Studenti u poseti fabrici Ball Packaging

U sredu 23. 11. u okviru stručne prakse studenti treće godine i specijalističkih studija u prisustvu nastavnika praktične nastave obišli su fabriku kompanije Ball Packaging (fabrika za proizvodnju limenki) i upoznali se sa proizvodnim programom i tehnološkim postupkom proizvodnje limenki.

Poseta fabrici, podeljena u dva dela obuhvatila je usmenu i video prezentaciju u prvom i obilazak pogona sa mašinama u drugom delu.

Zbog dodatnog interesovanja studenata i profesora uskoro će biti organizovana još jedna poseta, a studenti će o programu obavljanja stručne prakse u pomenutoj fabrici biti blagovremeno obavešteni i detaljno upoznati..

Želimo da se zahvalimo svim studentima koji su se odazvali pozivu za posetu fabrici.

Takođe, zahvaljujemo se kompaniji Ball Packaging na gostoprimstvu i profesionalnosti njenih zaposlenih sa željom za nastavak saradnje.

Nastavnici praktične nastave,
Tijana Stožinić i Slobodan Milošević

Kompjutersko projektovanje 2 – POPRAVNI KOLOKVIJUM

Polaganje popravnog kolkovijuma I iz predmeta „Kompjutersko projektovanje II“ se odlaže za četvrtak 24.11.2016. god. u sali IV od 15h.

Predmetni profesor,
dr Danijela Živojinović