villa u petrovcu, crna gora, na prodaju Izrada web sajtova, profesionali web site,izrada Web prodavnica, cloud hosting sajtweb servis napredne tehnologije, internet marketing, seo optimizacija sajtova, google adwords Ginekološka ordinacija, ginekolog, ginekološki pregled, ginekološki pregled novi beograd, ginekološki pregled beograd, ginekolog belville, kontracepcija, kondilomi, kolposkopija, ginekološka ordinacija

Archive for децембар 16th, 2016

PRAKTIČNA NASTAVA – obavljena poseta I i II grupe radionici SZR „NENA“

U okviru praktične nastave obavljene posete I i II grupe studenata treće godine osnovnih i prve godine specijalističkih studija radionici SZR „NENA“ u ulici Stevana Dečanskog 29 u Inđiji. Osnovna delatnost radionice je proizvodnja delova za poljoprivredne mašine na CNC mašina.

Studenti su se u pogonu radionice upoznali sa kompletnim procesom izrade jednog gotovog dela,  počevši od crtanja (CAD), preko dodeljivanja obrade (CAM), pa do prebacivanja programa za izradu na mašinu i izrade samog dela na industrijskoj CNC mašini.

Zahvaljujemo se vlasniku i direktoru firme Nedeljku Pejiću i glavnom CNC majstoru Aleksandru Šmigiću na gostoprimstvu, posvećenom vremenu, demonstracijama i detaljnim objašnjenjima svih navedenih procesa.

Nastavnici praktične nastave,
Nemanja Mor i Ivan Bijelić