Overa semestra i odabir izbornih predmeta

Obaveštavamo sve studente TREĆE godine i SPECIJALISTIČKIH studija da će se OVERA SEMESTRA i odabir IZBORNIH PREDMETA za letnji semestar vršiti na šalteru škole u periodu od ponedeljka 16.01. do petka 27.01.2017. godine.

Studenti će na šalteru dobiti obrazac sa spiskom predmeta na studijskom programu kome pripadaju. U letnjem semestru od 6 ponuđenih biraju se 3 predmeta (osnovne studije) i od 4 biraju se 2 (specijalističke studije). Apelujemo da vodite računa o tome na kom modulu birate izborne predmete (svaki student je odabrao modul prilikom upisa treće godine). Na studijskim programima specijalističkih studija nema modula!.

NAPOMENA: Odlučivanje o tome koji će izborni predmet slušati je obavezno za sve studente pomenutih godina studija kako bi se na vreme formirale grupe i napravio raspored nastave prema odabranim predmetima.

Studentska služba

You can leave a response, or trackback from your own site.