STRUČNA PRAKSA – Poseta pogonima BIP-a

Još jedna u nizu organizovanih poseta u okviru stručne prakse obaviće se u utorak, 24. januara s početkom u 10,00h u pogonima Beogradske industrije piva (BIP). Fabrika se nalazi u Bulevaru vojvode Putnika br. 5 (blizu Mostarske petlje).

Za učešće u poseti se možete prijaviti slanjem podataka (ime, prezime, br. indeksa) na mejl: slobodan.milosevic@visokatehnicka.edu.rs ili lično u Učionici br. 2. Broj studenata je ograničen na 30.

Do fabrike možete doći autobusima gradskog prevoza: 17, 18, 46, 55…, a skup na autobuskom stajalištu „Mostar“ je u 09,30h. Molim sve studente koji se prijave da budu tačni kako ne bismo kasnili sa posetom. Poseta će trajati do 12,00 časova.

Nastavnik praktične nastave,
Slobodan Milošević

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.