Obavljene posete fabrikama u Valjevu

U sredu 15. marta studenti i nastavnici Visoke tehničke škole obišli su fabrike i druge ustanove u Valjevu u okviru stručne prakse. Posećen je Kovački centar i izložbeni prostor Krušika, fabrika Gorenje i Valjevska pivara.

U fabrikama su se studenti upoznali sa istorijatom i trenutnim poslovanjem firmi, proizvodnim programom i procesom proizvodnje. Poseta je obuhvatila spoj klasične i savremene proizvodnje gde su studenti bili u prilici da vide, pored konvencionalnih mašina i najmodernije CNC mašine.

Nakon obavljenih poseta fabrikama, obišli smo Srednju tehničku školu Valjevo i Istraživačku stanicu Petnica.

Zahvaljujemo se svim studentima na poseti i korektnom ponašanju i očekujemo da će u budućnosti biti još sličnih izleta. Takođe, veliku zahvalnost iskazujemo našim domaćinima u Valjevu koji su se potrudili da nam boravak učine lepšim i interesantnijim.

Kolektiv Visoke tehničke škole

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.