APSOLVENTSKO VEČE, subota 24/06/2017. god.

Studentski parlament Visoke tehničke škole i ove godine organizuje APSOLVENTSKO VEČE za studente treće godine i specijalističkih studija koje će se održati u subotu 24/06/2017. godine s početkom u 20,00 časova (završetak proslave je u 01,00h po ponoći).

Proslava je u splav-resotranu BEOLIDO koji se nalazi na adresi Kej oslobođenja 11a u Zemunu (pored ulaska na zemunsko kupalište “Lido”).

Večera se sastoji od toplog i hladnog predjela, glavnog jela (roštilj, riba…), salata i neograničenog domaćeg alkoholnog i bezalkoholnog pića. Omogućena je i konzumacija stranog alkoholnog pića. Troškovi večere iznose 2500 dinara po studentu. Večera je na bazi „švedskog stola“, a organizovana je i muzika uživo koja ne podleže dodatnim troškovima.

Za apsolventsko veče se možete prijaviti do utorka, 20/06/2017. god. predsedniku Parlamenta Marku Bojinu pozivom na broj telefona: (063) 692 556.

Rok za plaćanje je sreda, 21/06/2017. godine.

Studentski parlament VTŠ

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.