TURNIR U MALOM FUDBALU – informacije

Dragi studenti,

U sredu, 28. juna 2017. godine održaće se prvi po redu turnir u malom fudbalu „VTŠ KUP 2017“ za sve studente Visoke tehničke škole Beograd.

Svi studenti koji su se prijavili potrebno je da na dan odigravanja turnira u 14,00h budu ispred škole i sa sobom ponesu sportsku opremu (šorts, majica, patike,…), a za odigravanje utakmica obezbeđena je dodatna sportska oprema (markeri).

Najpre će se žrebom odrediti sastav ekipa i sastav grupa. Na turniru će učestvovati 6 ekipa (podeljene u dve grupe). Broj igrača na terenu je 4+1 sa jednom ili više zamena.

Turnir počinje u 16,30h a sve utakmice traju 20 minuta (2×10 min poluvreme + pauza). Raspored odigravanja svih ostalih utakmica i propozicije takmičenja videćete za zapisničkim stolom pored terena.

Obezbeđeno je osveženje za sve učesnike, a preporuka studentima je da ponesu sa sobom hranu.

Takođe, svi studenti koji se još uvek nisu prijavili, mogu se prijaviti nastavniku praktične nastave, Slobodanu Miloševiću SMS porukom na broj telefona: 060/5478928.

Pozivamo sve studente da budu učesnici naše manifestacije i kao navijači na turniru čiji je osnovni cilj druženje i zabava.

Dobrodošli!
Vaša Visoka tehnička škola Beograd

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.