Poseta školskom centru MIC u Velenju – STRUČNA EKSKURZIJA

Drugu godinu zaredom bili smo gosti dragih prijatelja iz Školskog centra MIC u Velenju. Zahvalni smo na izuzetnom gostoprimstvu i profesionalnosti od strane zaposlenih u centru.

Posle prijema i prezentacije obišli smo prostorije školskog centra: radionice, kabinete i laboratorije. Studenti i nastavnici su imali priliku da vide kako se izvodi nastava u savremenim školskim centrima poput velenjskog MIC-a.

Trudićemo se da nastavimo sa dobrom praksom i da u budućnosti naši studenti budu polaznici kurseva i obuka koje organizuje MIC, i težićemo da broj studenata bude iz godine u godinu veći i da obuka traje više dana. Samim tim će i njihovo znanje biti veće, a sertifikati koje dobijaju vredniji.

Više fotografija pogledajte u odeljku GALERIJA.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.