villa u petrovcu, crna gora, na prodaju Izrada web sajtova, profesionali web site,izrada Web prodavnica, cloud hosting sajtweb servis napredne tehnologije, internet marketing, seo optimizacija sajtova, google adwords Ginekološka ordinacija, ginekolog, ginekološki pregled, ginekološki pregled novi beograd, ginekološki pregled beograd, ginekolog belville, kontracepcija, kondilomi, kolposkopija, ginekološka ordinacija

Poseta školskom centru MIC u Velenju – STRUČNA EKSKURZIJA

Drugu godinu zaredom bili smo gosti dragih prijatelja iz Školskog centra MIC u Velenju. Zahvalni smo na izuzetnom gostoprimstvu i profesionalnosti od strane zaposlenih u centru.

Posle prijema i prezentacije obišli smo prostorije školskog centra: radionice, kabinete i laboratorije. Studenti i nastavnici su imali priliku da vide kako se izvodi nastava u savremenim školskim centrima poput velenjskog MIC-a.

Trudićemo se da nastavimo sa dobrom praksom i da u budućnosti naši studenti budu polaznici kurseva i obuka koje organizuje MIC, i težićemo da broj studenata bude iz godine u godinu veći i da obuka traje više dana. Samim tim će i njihovo znanje biti veće, a sertifikati koje dobijaju vredniji.

Više fotografija pogledajte u odeljku GALERIJA.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

• Kalendar vesti i obaveštenja