STRUČNA PRAKSA u firmi „Orao“ iz Bijeljine

Još jedna u nizu fabrika koju smo obišli u okviru stručne prakse. Poseta fabrici „Orao“ iz Bijeljine bila je veoma zanimljiva i korisna kako studentima tako i nastavnicima škole.

Obišli smo pogone proizvodnje, remontna odeljenja, metrološku laboratoriju i na kraju spomen sobu koja se nalazi u okviru fabrike.

Iskazujemo veliku zahvalnost direktoru fabrike Milanu Prici i najzaslužnijem za našu posetu, gospodinu Nebojši Bratiću. Takođe, zahvaljujemo se svim zaposlenima koji su nesebično delili svoje znanje sa nama i učinili naš boravak prijatnim i nezaboravnim.

Po završetku posete fabrici ostatak vremena iskorišćen je za druženje, o čemu svedoči galerija fotografija.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.