villa u petrovcu, crna gora, na prodaju Izrada web sajtova, profesionali web site,izrada Web prodavnica, cloud hosting sajtweb servis napredne tehnologije, internet marketing, seo optimizacija sajtova, google adwords Ginekološka ordinacija, ginekolog, ginekološki pregled, ginekološki pregled novi beograd, ginekološki pregled beograd, ginekolog belville, kontracepcija, kondilomi, kolposkopija, ginekološka ordinacija

STRUČNA PRAKSA u firmi „Orao“ iz Bijeljine

Još jedna u nizu fabrika koju smo obišli u okviru stručne prakse. Poseta fabrici „Orao“ iz Bijeljine bila je veoma zanimljiva i korisna kako studentima tako i nastavnicima škole.

Obišli smo pogone proizvodnje, remontna odeljenja, metrološku laboratoriju i na kraju spomen sobu koja se nalazi u okviru fabrike.

Iskazujemo veliku zahvalnost direktoru fabrike Milanu Prici i najzaslužnijem za našu posetu, gospodinu Nebojši Bratiću. Takođe, zahvaljujemo se svim zaposlenima koji su nesebično delili svoje znanje sa nama i učinili naš boravak prijatnim i nezaboravnim.

Po završetku posete fabrici ostatak vremena iskorišćen je za druženje, o čemu svedoči galerija fotografija.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

• Kalendar vesti i obaveštenja