Prezentacija i praktična vežba „Ispitivanje zavarenih spojeva metodama bez razaranja“

Obaveštavamo studente svih godina i nivoa studija da će se u ponedeljak, 18/12/2017. godine održati prezentacija i pokazna vežba pod nazivom „Ispitivanje zavarenih spojeva metodama bez razaranja“ u saradnji naše škole sa firmom KONMAT iz Beograda.

Prezentacija će se održati u Amfiteatru 3, s početkom u 18,00 časova i napominjem da mogu prisustvovati svi studeti i profesori Visoke tehničke škole.

Pored usmene prezentacije posetioci će biti u prilici da na delu vide kako funkcionišu različiti tipovi uređaja za ispitivanje zavarenih spojeva metodama bez razaranja, ali i da sami učestvuju u vežbi i vrše ispitivanja.

Nastavnik praktične nastave,
Slobodan Milošević

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.