villa u petrovcu, crna gora, na prodaju Izrada web sajtova, profesionali web site,izrada Web prodavnica, cloud hosting sajtweb servis napredne tehnologije, internet marketing, seo optimizacija sajtova, google adwords Italijanska keramika, oprema za kupatila, keramičke pločice, tuš kabine, slavine, sanitarije, parketi, zidne obloge od keramike, kamena, drveta, sanitarna oprema za kupatila, hidromasažne kade i kabine Italijanska keramika, keramika, keramika beograd, oprema za kupatila, keramičke pločice, tuš kabine, slavine, sanitarije, parketi, zidne obloge od keramike, kamena, drveta, sanitarna oprema za kupatila, hidromasažne kade i kabine Ginekološka ordinacija, ginekolog, ginekološki pregled, ginekološki pregled novi beograd, ginekološki pregled beograd, ginekolog belville, kontracepcija, kondilomi, kolposkopija, ginekološka ordinacija

Archive for јануар 13th, 2017

PRAKTIČNA NASTAVA – Obavljena poseta firmi JAT TEHNIKA

U okviru praktične nastave obavljena poseta studenata treće godine i specijalističkih studija firmi JAT TEHNIKA na aerodromu „Nikola Tesla“.

Studenti su se u pogonima i hangarima mogli da vide proces reparacije kompletnih motora, stajnih trapova i ostalih delova aviona. Na ovaj način im je prezentovan proces održavanja aviona.

Zahvaljujući instruktoru Slobodanu koji je bio vrlo uslužan, studenti su dobili detaljne informacije vezane za navedene procese.

Kompjutersko projektovanje 2 – Rezultati popravnog kolokvijuma II

Rezultate popravnog drugog kolokvijuma iz predmeta Kompjutersko projektovanje 2 možete pogledati OVDE.

Predmetni nastavnik,
Dr Danijela Živojinović

Dodatni termini konsultacija za vreme Januarskog ispitnog roka

Obaveštavamo studente da će za vreme Januarskog ispitnog roka SVI profesori imati dodatne termine konsultacija.

Dodatni termini konsultacija su:

1. utorak 24. 01. 2017. od 16,00 do 18,00 časova
  2. petak 10. 02. 2017. od 16,00 do 18,00 časova
  3. ponedeljak 13. 02. 2017. od 16,00 do 18,00 časova.

Dodatni termini konsultacija organizovani su zbog studenata iz unutrašnjosti i studenata specijalističkih studija!

Overa semestra i odabir izbornih predmeta

Obaveštavamo sve studente TREĆE godine i SPECIJALISTIČKIH studija da će se OVERA SEMESTRA i odabir IZBORNIH PREDMETA za letnji semestar vršiti na šalteru škole u periodu od ponedeljka 16.01. do petka 27.01.2017. godine.

Studenti će na šalteru dobiti obrazac sa spiskom predmeta na studijskom programu kome pripadaju. U letnjem semestru od 6 ponuđenih biraju se 3 predmeta (osnovne studije) i od 4 biraju se 2 (specijalističke studije). Apelujemo da vodite računa o tome na kom modulu birate izborne predmete (svaki student je odabrao modul prilikom upisa treće godine). Na studijskim programima specijalističkih studija nema modula!.

NAPOMENA: Odlučivanje o tome koji će izborni predmet slušati je obavezno za sve studente pomenutih godina studija kako bi se na vreme formirale grupe i napravio raspored nastave prema odabranim predmetima.

Studentska služba

Računarski alati – dodatni materijal za ispit

Dodatni materijal za pripremu ispita iz predmeta Računarski alati možete preuzeti OVDE.

Predmetni nastavnik,
Dr Đorđe Dihovični