Archive for март 18th, 2017

Obavljene posete fabrikama u Valjevu

U sredu 15. marta studenti i nastavnici Visoke tehničke škole obišli su fabrike i druge ustanove u Valjevu u okviru stručne prakse. Posećen je Kovački centar i izložbeni prostor Krušika, fabrika Gorenje i Valjevska pivara.

U fabrikama su se studenti upoznali sa istorijatom i trenutnim poslovanjem firmi, proizvodnim programom i procesom proizvodnje. Poseta je obuhvatila spoj klasične i savremene proizvodnje gde su studenti bili u prilici da vide, pored konvencionalnih mašina i najmodernije CNC mašine.

Nakon obavljenih poseta fabrikama, obišli smo Srednju tehničku školu Valjevo i Istraživačku stanicu Petnica.

Zahvaljujemo se svim studentima na poseti i korektnom ponašanju i očekujemo da će u budućnosti biti još sličnih izleta. Takođe, veliku zahvalnost iskazujemo našim domaćinima u Valjevu koji su se potrudili da nam boravak učine lepšim i interesantnijim.

Kolektiv Visoke tehničke škole

Poseta SAJMU AUTOMOBILA I MOTOCIKALA, 29. mart 2017.

Pozivam studente svih godina studija Visoke tehničke škole da učestvuju u organizovanoj poseti „Međunarodnom sajmu automobila i motocikala“ koja će se održati u sredu, 29. marta 2017. godine. Okupljanje studenata je do 09,45h ispred blagajne Sajma.

Studenti zainteresovani za posetu se mogu prijaviti mejlom na adresu: slobodan.milosevic@visokatehnicka.edu.rs sa sledećim podacima:

• naslov mejla – PRIJAVA ZA SAJAM AUTOMOBILA,
  • podaci – Ime i prezime, broj indeksa.

Studenti se mogu prijaviti NAJKASNIJE do ponedeljka, 27. marta do 12,00 sati. Naknadne prijave neće biti uvažene. Škola će obezbediti ulaznice svim PRIJAVLJENIM studentima.

Nastavnik praktične nastave,
Slobodan Milošević