villa u petrovcu, crna gora, na prodaju Izrada web sajtova, profesionali web site,izrada Web prodavnica, cloud hosting sajtweb servis napredne tehnologije, internet marketing, seo optimizacija sajtova, google adwords Italijanska keramika, oprema za kupatila, keramičke pločice, tuš kabine, slavine, sanitarije, parketi, zidne obloge od keramike, kamena, drveta, sanitarna oprema za kupatila, hidromasažne kade i kabine Italijanska keramika, keramika, keramika beograd, oprema za kupatila, keramičke pločice, tuš kabine, slavine, sanitarije, parketi, zidne obloge od keramike, kamena, drveta, sanitarna oprema za kupatila, hidromasažne kade i kabine Ginekološka ordinacija, ginekolog, ginekološki pregled, ginekološki pregled novi beograd, ginekološki pregled beograd, ginekolog belville, kontracepcija, kondilomi, kolposkopija, ginekološka ordinacija

Archive for март 23rd, 2017

Obavljena poseta firmi „Cube CNC“ u Staroj Pazovi

Studenti treće godine i specijalistickih studija u pratnji nastavnika praktične nastave, obišli su u okviru stručne prakse proizvodni pogon firme „Cube CNC“ i prilikom posete su se upoznali sa savremenim metodama serijske proizvodnje praćene najmodernijim CNC mašinama.

Prilikom posete studenti su bili u prilici da vide kako se programiraju CNC strugovi (Miyano BNC, Citizen Cincom, Polygim Diamond…) i kako izgleda sama proizvodnja određenih delova na njima.

Pored strugova, upoznati su i sa načinom i metodom rada mašina za proizvodnju plastičnih komada – brizgaljke firme BOY 50M, 22D, 30A, materijalima koje koriste i načinom njihovog programiranja i puštanja u rad.

Iskazujem veliku zahvalnost kolegi Kristianu Čapi, tehnologu, kao i Milanu Kubecki, vlasniku firme na ljubaznosti i znanju koje su nesebično preneli našim studentima.

Slobodan Milošević,
Nastavnik praktične nastave

APRILSKI ISPITNI ROK – od 27.03. do 07.04.

APRILSKI ispitni rok počinje u ponedeljak 27. marta i završava se u petak 07. aprila 2017. godine.

Ispiti se održavaju u terminima KONSULTACIJA predmetnih nastavnika za letnji semestar.

Svi studenti koji nisu na vreme prijavili ispite, naknadnom prijavom snose dodatne troškove predviđene cenovnikom škole.

Studentska služba

• Kalendar vesti i obaveštenja