Archive for mart 29th, 2017

Obezbeđen bežični internet u svim amfiteatrima

U cilju unapređenja nastavnog procesa i studentskog života u školi, IT služba Visoke tehničke škole obezbedila je pokrivenost svih amfiteatara i glavnog hola bežičnim internetom koji će biti dostupan svim studentima i nastavnicima.

Pored toga, sa istim ciljem u računarskom kabinetu (Internet centar) ugrađene su nove grafičke karte koje će studentima i nastavnicima olakšati i ubrzati rad u toku nastave, konsultacija i sl..

Još jednom, Škola iskazuje veliku zahvalnost grupi studenata na pomoći u realizaciji još jednog u nizu informatičkog projekta.

IT služba Visoke tehničke škole,
Aleksandar Boberić i Slobodan Milošević

Računarski alati – rezultati ispita u aprilskom roku

Studenti prve godine koji su polagali ispit iz predmeta Računarski alati u Aprilskom ispitnom roku, rezultate istog mogu pogledati OVDE.

Predmetni nastavnik,
Dr Đorđe Dihovični

Obaveštenja profesorke Danijele Živojinović

I obaveštenje:

U četvrtak 30.03.2017. god. neće se održati nastava iz predmeta „Kompjuterska analiza konstrukcija“. Nadoknada će se obaviti u sredu 05.04.2017. god od 16,15-19,30h u sali IV.

II obaveštenje:

U petak 31.03.2017. god. neće se održati konsultacije i nadoknada će se obaviti u ponedeljak 03.04.2017. god. od 12,30-14,30h u Intenret centru

Prof. dr Danijela Živojinović