villa u petrovcu, crna gora, na prodaju Izrada web sajtova, profesionali web site,izrada Web prodavnica, cloud hosting sajtweb servis napredne tehnologije, internet marketing, seo optimizacija sajtova, google adwords Ginekološka ordinacija, ginekolog, ginekološki pregled, ginekološki pregled novi beograd, ginekološki pregled beograd, ginekolog belville, kontracepcija, kondilomi, kolposkopija, ginekološka ordinacija

Archive for март 29th, 2017

Obezbeđen bežični internet u svim amfiteatrima

U cilju unapređenja nastavnog procesa i studentskog života u školi, IT služba Visoke tehničke škole obezbedila je pokrivenost svih amfiteatara i glavnog hola bežičnim internetom koji će biti dostupan svim studentima i nastavnicima.

Pored toga, sa istim ciljem u računarskom kabinetu (Internet centar) ugrađene su nove grafičke karte koje će studentima i nastavnicima olakšati i ubrzati rad u toku nastave, konsultacija i sl..

Još jednom, Škola iskazuje veliku zahvalnost grupi studenata na pomoći u realizaciji još jednog u nizu informatičkog projekta.

IT služba Visoke tehničke škole,
Aleksandar Boberić i Slobodan Milošević