Archive for april 26th, 2017

U prodaji je novi INFORMATOR za buduće studente 2017

Budući studenti,

U prodaji je novi INFORMATOR 2017 u kome se možete informisati o predstojećem upisu u prvu godinu osnovnih strukovnih studija u školskoj 2017/2018. godini.

U Informatoru možete saznati sve o studijskim programima, dokumentaciji potrebnoj za upis, prijemnom ispitu i samom upisu.

Takođe, u pomenutom Informatoru se nalaze i pitanja za prijemni ispit čija rešenja možete dobiti na PRIPREMNOJ NASTAVI.

Želimo vam dobrodošlicu u Visoku tehničku školu Beograd

Kompjutersko projektovanje 1 – rezultati kolokvijuma (prva grupa)

Rezultate kolokvijuma PRVE grupe iz predmeta Kompjutersko projektovanje 1 možete pogledati OVDE.

Dr Danijela Živojinović

Sajam energetske efikasnosti i obnovljivih izvora energije

U Belexpo centru na Novom Beogradu od 25. do 27. aprila održaće se Sajam i konferencije iz oblasti energetske efikasnosti i obnovljivih izvora energije.

Svi zainteresovani studenti mogu BESPLATNE ulaznice preuzeti u Studentskoj službi u periodu od 09,00 do 14,00 časova.

Više informacija o pomenutom sajmu možete pogledati OVDE.

Nastavnik praktične nastave,
Slobodan Milošević

Senzori i aktuatori – KOLOKVIJUM

Kolokvijum iz predmeta Senzori i aktuatori će se održati u petak 28. aprila s početkom u 16,20 časova.

Predavač,
Mr Desanka Orlić

Kompjutersko projektovanje 1 – kolokvijum (druga i treća grupa)

Prvi kolokvijum iz predmeta Kompjutersko projektovanje 1 će se održati u sledećim terminima:

• DRUGA GRUPA: četvrtak 27. april u 14,30h u Sali IV i
  • TREĆA GRUPA: petak 28. april u 16,20h u Sali IV.

Nastavnik praktične nastave,
Slobodan Milošević

Kompjutersko modeliranje i simulacija – REZULTATI KOLOKVIJUMA

Rezultate prvog kolokvijuma iz predmeta Kompjutersko modeliranje i simulacija možete pogledati OVDE.

Dr Danijela Živojinović

Obradni procesi – KOLOKVIJUM

Obaveštavam studente DRUGE godine da će se kolokvijum iz predmeta Obradni procesi održati u sredu 26. aprila s početkom u 16,15 časova.

Dr Rade Vasiljević

Kompjuterska simulacija procesa i sistema – ODLAGANJE NASTAVE

U četvrtak 27. 04. 2017.god. neće se održati nastava iz predmeta „Kompjuterska simulacija procesa i sistema“.
Nadoknada časova će se obaviti u dogovoru sa predmetnim nastavnikom u Internet centru.
Prof. Đorđe Dihovični

Mehatronički sistemi – nov termin nastave

Obaveštavam studente da će nastava iz predmeta Mehatronički sistemi od utorka 25. aprila pa do kraja semestra počinjati u 19,00 časova.

Prof. Vladimir Mladenović