Archive for maj 4th, 2017

POSETA SAJMU TEHNIKE – sreda, 17. maj 2017. god.

Pozivam sve studente i nastavnike Visoke tehničke škole da se prijave za POSETU ovogodišnjem Sajmu tehnike koja će se obaviti u sredu, 17. maja 2017. godine s početkom u 10,00 sati. Skup prijavljenih studenata i nastavnika je u 09,30 sati ispred blagajne Sajma, a ulaznice će obezbediti Škola.

Studenti se mogu prijaviti slanjem podataka (ime, prezime i br. indeksa) na mejl adresu: slobodan.milosevic@visokatehnicka.edu.rs ili ličnim prijavljivanjem u Učionici 2 svakog radnog dana. Prijave za posetu se primaju do ponedeljka 15. maja do 10,00 sati.

Nastavnik praktične nastave,
Slobodan Milošević

JUNSKI ISPITNI ROK – prijava ispita

Obaveštavamo sve studente da će PRIJAVA ISPITA za JUNSKI ispitni rok početi u ponedeljak 08. 05. i trajati do petka 19. 05. 2017. godine.

Prijavljivanje ispita se obavlja na školskom šalteru (veliki hol kod amfiteatara).

Junski ispitni rok počinje 05. 06. i traje do 23. 06. 2017. godine, a Raspored ispita će biti blagovremeno objavljen na internet stranici i oglasnim tablama Škole.

Studentska služba

Održana prezentacija o 3D štampanju

U sredu 03. maja održano je predavanje o 3D štampanju u izvedbi predavača Kolesar Svetozara, predstavnika firme 3D Republika iz Beograda.

Studenti koji su tačno rešili online test i tako dobili besplatnu obuku za rad na Ultimaker 3D štampačima su:

1. Lazar Lazić, specijalističke studije;
  2. Marko Bojin, treća godina;
  3. Andrea Vujić, druga godina;
  4. Kristina Petrović, prva godina;
  5. Danijel Ćirić, prva godina i
  6. Nemanja Kostovski, specijalističke studije.

O narednim aktivnostima nagrađeni studenti će biti blagovremeno obavešteni.

Škola iskazuje zahvalnost kolegi Svetozaru i firmi 3D Republika na održanom predavanju, kao i svim posetiocima.