Archive for maj 15th, 2017

STRUČNA EKSKURZIJA „SLOVENIJA 2017“ | 25-28. maj

Dragi studenti,

Obaveštavamo vas da škola i ove godine organizuje stručnu ekskurziju „Slovenija 2017“ sa posetom školskom centru MIC u Velenju.

Mogu se prijaviti studenti svih godina studija, ali prednost prilikom prijave imaju studenti treće godine i specijalističkih studija, i ukoliko bude upražnjenih mesta putovaće studenti prve i druge godine prema redosledu prijavljivanja, o čemu će biti blagovremeno obavešteni.

Broj studentskih mesta je ograničen na 35, a cena ekskurzije iznosi 45€ po osobi za dva noćenja i mora se platiti do datuma naznačenih u nastavku.

Prijavljivanje je najkasnije do petka 19.05.2017. godine, kao i plaćanje za studente treće godine i specijalističkih studija. Studenti prve i druge godine  mogu izvršiti plaćanje najkasnije do ponedeljka 22.05.2017. godine.

PRIJAVLJIVANJE I PLAĆANJE – Za pomenutu ekskurziju se možete prijaviti predstavnicima Studentskog parlamenta i to:

TREĆA godina: Nikolina Nenadić (065 4704128), Marko Bojin (063 692556)

SPECIJALISTIČKE studije: Đorđe Đurđević (064/ 3314869), Lazar Lazić (061/ 6384582)

DRUGA godina: Milan Kalaver (061/2467849)

PRVA godina: Anđela Popović (061/ 6106811)

Program puta:

1. dan. Polazak je u četvrtak (25. maj) sa parkinga ispred srednje škole „Politehnika“ (Studentska ulica) u kasnim večernjim časovima (između 22,00 i 23,00 časa). Noćna vožnja sa usputnim zadržavanjima radi graničnih formalnosti, pauza i sl.
  2. dan. Dolazak u Velenje. Obilazak školskog centra MIC, poseta muzeju koji se nalazi u okviru rudnika u Velenju (eventualno poseta fabrike Gorenje). Polazak za Portorož. U večernjim časovima smeštaj u hotelu Pension Forma Viva (fotografije smeštaja možete pogledati OVDE). Povečerje. Noćenje.
  3. dan. Celodnevni izlet u nekoliko gradova na moru (Koper, Izola, Trst i sl.). Izlet nije obavezan i ne iziskuje dodatne troškove. Povratak u Portorož. Noćenje.
  4. dan. Nedelja (28. maj). Odjava iz hotela. Odlazak u Ljubljanu. U popodnevnim satima polazak za Beograd gde stižemo u večernjim časovima (između 22,00 i 23,00 časa) na mesto polaska.

Studentski parlament
Visoke tehničke škole Beograd