Archive for maj 29th, 2017

STRUČNA PRAKSA – Poseta firmi „Orao“ u Bijeljini | 05.06.

Obaveštavamo studente da će se u ponedeljak 05. 06. obaviti poseta firmi „Orao“ u Bijeljini u okviru stručne prakse.

Poseta je namenjena studentima treće godine i specijalističkih studija, ali se ukoliko bude mesta mogu prijaviti i studenti prve i druge godine. Broj studentskih mesta je ograničen na 45.

Prijavljivanje možete izvršiti ISKLJUČIVO LIČNO (prijavljivanje mejlom se neće uzimati u obzir) u Učionici 2. od 29. 05 do 01.06. od 09,00 do 16,00 časova.

Za prelazak preko granice i ulazak u Republiku Srpsku dovoljna je lična karta.

Okvirni plan putovanja: Polazak je u 7,30h sa parkinga ispred srednje škole – Politehnika. U fabriku stižemo oko 10,00 i zadržavamo se najkasnije do 13,00h posle čega će uslediti slobodno vreme. Detaljniji plan puta zavisiće od vremenskih prilika. Povratak u Beograd planiran je do 19,00h.

Nastavnik praktične nastave,
Slobodan Milošević